Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp Brėmeno „Werder“ ir Dortmundo „Borussia“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Pirmajame kėlinyje abiems komandoms sunkiai sekėsi susikurti progų puolime. „Borussia“ atliko vos tris smūgius, kai tuo tarpu „Werder“ – 1. Po pirmųjų keturiasdešimt penkių žaidimo minučių rezultatas buvo lygus 0:0.

„Borussia“ antrajame kėlinyje žaidė pavojingiau. Karimo Adeyemi ir Nico Schlotterbecko atliktus smūgius meistriškai atrėmė vartininkas. Visgi netrukus N.Schlotterbeckas buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, ir svečiai liko žaisti dešimtyje.

„Borussia“ po dvejų sužaistų rungtynių turi surinkęs keturis taškus, o „Werder“ klubas – 2.

„Borussia“ kitas rungtynes žais rugsėjo 13-ąją dieną, kai „Bundesliga“ čempionate susitiks su „Heidenheim“. Tuo tarpu „Werder“ futbolininkai rugsėjo 15-ąją dieną stos į kovą su „Mainz“.