Jonas Valančiūnas sužaidė vienas rezultatyviausių rungtynių šį sezoną, o Naujojo Orleano „Pelicans“ (6-6) įsirašė antrą pergalę iš eilės NBA lygoje. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 115:110 (36:28, 33:25, 26:33, 20:24) parklupdė titulą ginančius Denverio „Nuggets“ (9-3) krepšininkus, pirmaujančius Vakarų konferencijoje ir šiemet.

J.Valančiūnas žaidė 34 minutes ir 27 sekundes, per kurias pelnė 22 taškus (9/15 dvit., 1/3 trit., 1/3 baud.), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išvengė klaidų ir 4 sykius prasižengė.

Uteniškiui iki rezultatyviausio sezono mačo pritrūko 2 taškų. 23 taškus jis buvo surinkęs akistatoje su Detroito „Pistons“ klubu lapkričio 3 dieną.

Jokičius įsirašė į NBA istoriją

Aukštaūgio tiesioginis oponentas Nikola Jokičius pasižymėjo įspūdingi trugubu dubliu. Serbas per 36 minutes įmetė 26 taškus (9/12 dvit., 1/8 trit., 5/5 baud.), atkovojo 16 atšokusių, perėmė 1 kamuolį, atliko net 18 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą, padarė 4 klaidas ir 2 sykius pažeidė taisykles.

Serbijos talentas taip pat tapo pirmuoju krepšininku NBA istorijoje, kuriam pavyko atlikti trigubą dublį taip pat atliekant net 18 rezultatyvių perdavimų ir atkovojant 16 atšokusių kamuolių.

Nikola Jokičiaus žaidimo epizodai:

Tiek kartų rezultatyviai atlikęs perdavimą vidurio puolėjas pakartojo savo asmeninį karjeros rekordą.

Aikštės šeimininkai atsiplėšė dar pirmoje rungtynių dalyje. Antrajame ketvirtyje pastarieji susikrovė 17 taškų pranašumą (52:35).

Ziono Williamsono žaidimo epizodai:

Didžiausias jis buvo trečiajame kėlinyje, kai pasiekė 20 taškų ribą (84:64). Vis dėlto, svečiai rankų nenuleido ir prieš lemiamą ketvirtį jį sumažino iki vienaženklio (92:86).

Lemiama tapo „pelikanų“ atkarpa 8-0, po kurio šie vėl nutolo (111:102). Likus žaisti 3 sekundes, po tritaškio Denverio ekipa priartėjo (113:110), bet Herberto Joneso baudų metimai padėjo tašką rungtynėse – 115:110.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 26 (9/16 dvit., 1/1 trit., 5/11 baud., 6 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 22 (8 atk. kam.), Brandonas Ingramas 21 (8 rez. perd.), Naji Marshallas 12 (4/5 trit.), Dysonas Danielsas 10 (8 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 26 (9/12 dvit., 1/8 trit., 5/5 baud., 16 atk. kam., 18 rez. perd.), Christianas Braunas 25 (9 atk. kam.), Michaelas Porteris 18 (11 atk. kam.), Aaronas Gordonas (8 atk. kam.) ir Reggie Jacksonas po 14.