Sakramente nesėkmę patyrė Domanto Sabonio atstovaujama „Kings“ (49-29) komanda. Po pratęsimo jie rezultatu 134:142 (30:32, 28:31, 34:33, 31:27, 11:19) nusileido San Antonijo „Spurs“ (20-58) krepšininkams.

Domantas Sabonis įtemptose rungtynėse aikštelėje praleido net 39 minutes, per kurias pelnė 26 taškus (8/11 dvit., 1/1 trit., 7/12 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Už lietuvį daugiau taškų – 28 – pelnė tik 35 minutes ant parketo praleidęs Kevinas Huerteris.

Nors didelės persvaros susikrauti nei vienai komandai mače nepavyko, tačiau pirmuose dviejuose kėliniuose „Spurs“ turėjo nedidelį pranašumą. Į ilgąją pertrauką San Antonijo krepšininkai išėjo turėdami 5 taškų persvarą (58:63).

Visgi po pertraukos dominavimą į savo rankas susigrąžinti siekė „karaliai“. Trečiąjį ketvirtį jie vos ne vos laimėjo 34:33, tačiau geriau pasirodyti paskutiniame kėlinyje jiems nepavyko ir komandos santykius aiškinosi pratęsime.

Ten Keeganas Murray prasižengė ir tris baudos metimus padovanojo „Spurs“ krepšininkui Dougui McDermottui, o po jų svečiai turėjo 5 taškų persvarą. Tuomet sumetę tris dvitaškius iš eilės San Antonijo aukštaūgiai išsiveržė į priekį ir galutinis rezultatas liko „Kings“ nenaudai – 134:142. Taip buvo nutraukta šešių pralaimėjimų serija.

Rezultatyviausias „Spurs“ gretose buvo D. McDermottas, sumetęs 30 taškų. Trigubu dubliu prie pergalės prisidėjo ir Tre Jonesas (17 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų), o dvigubą dublį susirinko Dominickas Barlow (12 taškų, 10 atkovotų kamuolių).

Šiuo metu „Kings“ yra trečioje Vakarų konferencijos lentelės vietoje ir yra užsitikrinę sau vietą atkrintamosiose pirmąkart nuo 2006 m. Tuo tarpu San Antonijo krepšininkai rikiuojasi tik 14-oje vietoje.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 28 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Domantas Sabonis 26 (8/11 dvit., 1/1 trit., 7/12 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Keeganas Muray 18 (4 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 15 (4 atk. kam.), Terence’as Davisas 15, Kevinas Huerteris 13 (4 atk. kam.).

„Spurs“: Dougas McDermottas 30, Julianas Champagnie 26 (6 atk. kam.), Tre Jonesas 17 (10 atk. kam., 11 rez. perd.), Zachas Collinsas 16 (6 atk. kam.), Malaki Branhamas 15 (5 rez. perd.), Keita Batesas-Diopas 13 (5 rez. perd.), Dominickas Barlow 12 (10 atk. kam., 5 rez. perd.).