Prancūzijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos B grupės rungtynėse net 14:0 (7:0) nušlavė Gibraltaro futbolininkus.

B grupės lyderiai rungtynes pradėjo jau trečią minutę pelnydami įvarčiu, kai varžovų žaidėjas Ethanas Santosas nukreipė kamuolį į savus vartus 1:0. Dar vienas įvartis į savus vartus skriejo 4-ą rungtynių minutę, o 16-ą skirtumas išaugo iki 3:0 po Warreno Zaire-Emery tikslaus smūgio.

Negana to, 18-ą rungtynių minutę Gibraltaro gynėjas E. Santosas užsidirbo raudoną kortelę, o dešimtyje likę svečiai per likusį kėlinio laiką praleido dar keturis įvarčius.

Pirmajame kėlinyje taip pat įvarčius mušė Kylianas Mbappe, Jonathanas Claussas, Kingsley Comanas ir Youssoufas Fofana.

Antrajame kėlinyje taip pat pasižymėjo Adrienas Rabiotas, Kingsley Comanas, Ousmane’as Dembele, o K.Mbappe ir Olivieris Giroud, kuris pridėjo po du įvarčius ir Prancūzija iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 14:0.

Nyderlandai įveikė Airiją

Tuo tarpu kitame susitikime Nyderlandų rinktinė namuose minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) įveikė Airijos futbolininkus.

Woutas Weghorstas 12-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė Nyderlandų rinktinę į priekį 1:0.

Tijjani Reijndersas 45-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas ir rezultatas nepakito.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Xavi Simonsas 48-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Daley Blindas 65-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Ryanas Manningas 89-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį paskutinę akimirką blokavo pasiaukojančiai sužaidęs varžovas.