Galingą pasirodymą surengęs Domantas Sabonis padėjo Sakramento „Kings“ (14-10) komandai pasiekti pergalę NBA lygoje.

Lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose 106:95 (31:20, 18:29, 30:31, 27:15) pranoko Klivlando „Cavaliers“ (16-10) krepšininkus.

D. Sabonis ant parketo praleido 37 minutes, per kurias pelnė 18 taškų (5/11 dvit., 0/1 trit., 8/14 baud.), atkovojo 18 atšokusių, perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, padarė 2 klaidas bei 4 sykius prasižengė.

Svečiai iš Sakramento galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje atsiplėšė dviženkliu skirtumu (24:11).

Antrojo ketvirčio pradžioje atstumas išaugo iki 15 taškų (35:20). Vis dėlto, tai nebuvo tas deficitas, kurio aikštės šeimininkams nepavyktų panaikinti. Pastarieji dar prieš ilgąją pertrauką atstatė pusiausvyrą susitikime (47:47).

Galiausiai ketvirtajame kėlinyje Klivlando klubas ėmė tolti (85:93). Likusias 5 minutes aikštės šeimininkai buvo visiškai išjungti ir nepelnė nė taško, o Sakramento ekipa susitikimą uždarė pelnydama net 19 taškų be atsako ir pasiėmė pergalę išvykoj – 106:95.

Aikštelėje tiesiog spindėjęs lietuvis išskirtinio dėmesio gavo „Kings“ rūbinėje, kur jam atiteko geriausiai besiginančio komandos rungtynių žaidėjo laurai. Komandos personalo narys puolėjui užkabino titulą įprasminančią grandinę. Tokį įvertinimą D. Sabonis gavo pirmą kartą.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 20 (2/3 dvit., 3/6 trit., 7/10 baud.), Kevinas Huerteris 19, Domantas Sabonis (18 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Keeganas Murray (6/8 trit.) po 18, Malikas Monkas 9.

„Cavaliers“: Carisas LeVertas 22 (7/14 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud., 6 rez. perd.), Dariusas Garlandas 19 (6 rez. perd., 6 kld.), Cedi Osmanas 17, Evanas Mobley 16 (7 atk. kam.), Jarrettas Allenas 9 (8 atk. kam., 5 kld.).