„El Clasico“ mūšyje Madrido „Real“ klubas patyrė gėdingą pralaimėjimą namuose prieš „Barcelona“ ekipą.

Principinėje „El Clasico“ dvikovoje Madride dominavo „Barcelona“. Hansi Flicko auklėtinai po pertraukos pelnė keturis įvarčius ir sutriuškino varžovus 4:0.

Pirmajame kėlinyje savo gerbėjus buvo pradžiuginęs Kylianas Mbappe. Jis pasiuntė kamuolį į „Barcelona“ vartus, bet po VAR peržiūros užfiksuota nuošalė atakos metu.

Rungtynes lėmė trijų minučių atkarpa antrojo kėlinio pradžioje. Po fantastiško Marco Casado perdavimo Robertas Lewandowskis pabėgo prieš vartininką ir nieko nelaukdamas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Netrukus R. Lewandowskis jau kamuolį į varžovų vartus siuntė po smūgio galva sulaukus skersuoto kamuolio.

Vėliau savo meistriškumą demonstravo jau Lamine`as Yamalis. Jis įsiveržė į baudos aikštelę ir galingu šūviu į viršutinį kampą pradėjo oponentų triuškinimą.

Prie įvartį pelniusiu komandos draugų vėliau prisijungė ir Raphinha. Jis pabėgęs prieš vartininką techniškai perkėlė per jį kamuolį, o gynėjai nebespėjo išmušti į vartus skriejusio kamuolio.

Po pergalės „Barcelona“ lenkia „Real“ 6 taškais.