Jos atrankoje parodė septintą rezultatą tarp aštuonių komandų ir tai lėmė ketvirtfinalio akistatą su galinga Kinijos pora, kurią sudaro Shanju Bao ir Tianshi Zhong.
Šiai prilygti nepavyko – sprinte mūsiškių laikas buvo 32,827 sek., kiniečių – 31,804 sek. Šis laikas – naujas pasaulio ir olimpinis rekordas.
Tokia ketvirtfinalio baigtis lėmė, kad lietuvės kovojo dėl 5-6 vietos su Meksika ir čia buvo stipresnės – 32,808 sek. prieš 33,168 sek.
„Puikiai – nėra jokių žodžių tik didžiulis džiaugsmas. Pasitenkinimas, pasididžiavimas, nes iš septintos vietos atvažiavome iki penktos. Sutinki?“, – džiaugėsi ir kolegės po finišo klausė S. Krupeckaitė.
„Labai sutinku“, – vis dar sunkiai gaudydama orą atsakė M. Marozaitė ir tęsė toliau. – Labai džiaugiuosi, kad pavyko susitvarkyti su savimi. Jaudulį nugalėjau. Tikrai patenkinta, tiek mūsų abiejų, tiek asmeniniu rezultatu“.
Su kiekvienu važiavimu lietuvės vis gerino laiką.
„Atrodo, kad stengiesi visada. Pirmas važiavimas būna toks, kuriame reikia atsišaudyti – pasirinkti pavarą, taktiką. Labai gerai, kad Miglė važiavo greitai, stabiliai, kad nebuvo jokių klaidų“, – rezultatus vertino S. Krupeckaitė.
S. Krupeckaitei – tai jau net penktoji olimpiada, o M. Marozaitei – debiutas. Abi sportininkės dar dalyvaus individualiose sprinto ir keirino varžybose, kuriose taip pat sieks medalių. Tačiau ne tai svarbiausia, sako S. Krupeckaitė.
„Nenukabinkite nosies, kad nėra medalių. Mes stiprūs ne medaliuose, o kovoje, kurioje nepasiduodame“, – sakė ji.