UEFA Tautų lygos startą lyg iš natų pradėjo Vokietijos rinktinė. Po Europos čempionato savo sudėtį gerokai atnaujinę vokiečiai pirmose rungtynėse 5:0 (1:0) sutriuškino Vengriją.

Šios ekipos santykius aiškinosi ir Europos čempionate, o tuomet rezultatu 2:0 pergalė šventė vokiečiai. Po Europos pirmenybių su „Die Mannschaft“ atsisveikino tokios legendos kaip Toni Kroosas, Ilkay Gundoganas, Thomasas Mulleris ir vartininkas Manuelis Neueris, tačiau persigrupavusi Juliano Nagelsmanno ekipa nudžiugino gražiu žaidimu.

Nuostabiai rungtynės susiklostė jauniesiems ekipos lyderiams Florianui Wirtzui ir Jamalui Musialai.

F. Wirtzas pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą, o J. Musiala pasižymėjo sykį ir komandos draugams išdalino tris rezultatyvius perdavimus.

Pirmą mačo įvartį 27-ą minutę pelnė Nicklasas Fullkrugas, o dar keturis vokiečiai pridėjo po ilgosios pertraukos.

Rungtynių pabaigoje pasižymėti pavyko ir Kai`ui Havertzui, kuris uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį vėliau pats ir realizavo.

Kitose šios grupės rungtynėse Nyderlandai 5:2 nugalėjo Bosniją ir Hercegoviną.