Sakramento „Kings“ gretose žaidžiantis Domantas Sabonis nepaliauja stebinti. Pergalingose rungtynėse su Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa lietuvis pagerino dar du savo rodiklius.

Per 32 minutes aikštelėje D. Sabonis surinko jau 13-ąjį trigubą dublį šiame sezone – krepšininkas pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Toks trigubų dviženklių skaičius yra šeštas geriausias pasiekimas per sezoną NBA istorijoje.

Lietuvis tokiu savo rezultatu susilygino su Oscaru Robertsonu, kuris tokį pat trigubų dublių skaičių surinko 1965-1966 m. sezone.

Taip pat atlikęs antrąjį rezultatyvų perdavimą rungtynėse D. Sabonis aplenkė 1991-1992 m. sezone žaidusį Spudą Webbą, kuris per sezoną buvo atlikęs 547 rezultatyvius perdavimus.

Dabar lietuvio sąskaitoje iš viso yra 557 rezultatyvūs perdavimai, o tai septintas geriausias šio rodiklio pasiekimas Sakramento „Kings“ komandos istorijoje.

D. Sabonio atstovaujama „Kings“ komanda po 121:103 pergalės prieš „Pelicans“ tapo Ramiojo vandenyno diviziono čempionais. Taip pat komanda po 17 metų pertraukos jau užsitikrino vietą NBA atkrintamosiose.