Eurolygoje pergalę iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama Monako „AS Monaco“ (12/13) ekipa. Lietuvio klubas namuose įveikė 92:72 (19:22, 29:9, 23:20, 21:21) Pirėjo „Olympiacos“(17/9) krepšininkus.

Antrajame kėlinyje įvyko lūžis ir jį spurtu 15:2 pradėjo šeimininkai bei susikūrė dviženklį pranašumą – 34:24. Graikų ekipa ir toliau strigo, o „AS Monaco“ iki pertraukos pranašumą dar labiau padidino – 48:31.

Trečiojo ketvirčio pradžioje Pirėjo komandai pavyko priartėti (40:50), bet Monako krepšininkai pelnė 6 taškus be atsako – 56:40. Šeimininkų puolimas ir toliau veikė be priekaištų, o „Olympiacos“ dar neteko Shaquielle’o McKissico, kuris užsidirbo dvi technines pražangas. Trečiąjį ketvirtį tritaškiu užbaigė Parisas Lee ir po trijų kėlinių „AS Monaco“ pirmavo 71:51.

D.Motiejūnas žaidė 13 minučių, pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit., 0/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, 3 kartus prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

„AS Monaco“: Mike’as Jamesas 25 (5/7 trit.), Dwayne’as Baconas 15 (5 atk. kam.), Parisas Lee 13 (5 rez. per.), Donta Hallas 12 (4/4 dvit.), Alpha Diallo 9.

„Olympiacos“: Moustapha Fallas (8/9 dvit.) ir Aleksandras Vezenkovas (2/6 trit.) po 18, Tyleris Dorsey 15 (2/6 trit.), Kostas Sloukas ir Thomasas Walkupas (6 atk. kam.) po 6.