Dramatišką pergalę paskutinėse NBA draugiškose rungtynėse iškovojo Čikagos „Bulls“ klubas. Billy Donovano auklėtiniai savo arenoje po pratęsimo 139:137 (25:31, 29:30, 38:32, 38:37, 9:7) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ krepšininkus.

Po vienų praleistų rungtynių dėl kojos traumos Matas Buzelis sugrįžo į aikštę. Puolėjas nugalėtojų gretose per 14 žaidimo minučių įmetė 7 taškus (2/3 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, tačiau prarado kamuolį ir kartą prasižengė.

Antrą kartą po daugiau nei dviejų metų pertraukos žaidęs Lonzo Ballas nugalėtojų gretose per 15 minučių pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 3/7 trit.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau pažeidė taisykles 2 kartus bei suklydo 1 sykį.

Pratęsime likus žaisti 28 sekundėms Čikagą į priekį išvedė J.Carterio metimas. Kitoje atakoje „Cavaliers“ buvo netiksli ir šeimininkai pergalės nepaleido.

Čikagos klubas NBA sezoną pradės spalio 24 dieną, kai susitiks su Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda.

„Bulls“: Ayo Dosunmu 19 (5/7 trit.), Zachas LaVine (5/7 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam.) ir Nikola Vucevičius (7/13 dvit., 12 atk. kam., 6 rez. perd.) po 18, Jalenas Smithas (5/7 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Coby White (3/6 dvit., 2/8 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.) po 14, Lonzo Ballas 11 (3/7 trit.), Patrickas Williamsas 10 (2/5 trit., 6 atk. kam.), Jevonas Carteris ir Talenas Horton-Tuckeris (2/5 dvit.) po 9, Matas Buzelis 7.

„Cavaliers“: Jarrettas Allenas 25 (11/16 dvit., 16 atk. kam.), Darius Garlandas 23 (3/5 dvit., 5/10 trit., 5 rez. perd.), Donovanas Mitchellas 22 (6/12 dvit., 2/9 trit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Evanas Mobley 15 (3/8 dvit., 10 atk. kam., 8 rez. perd.), Deanas Wade 14 (4/9 trit., 5 atk. kam.), Caris LeVertas 9 (1/7 trit., 5 rez. perd.), Jaylonas Tysonas 8 (4 atk. kam..