Anglijos „Premier“ lygoje pirmąjį pralaimėjimą patyrė „Liverpool“ komanda. Namuose žaidę Arne Sloto auklėtiniai netikėtai 0:1 nusileido „Nottingham Forest“ atstovams.

Nors visų rungtynių metu pavojingesni buvo „Liverpool“ atstovai, kurie 16-ąją rungtynių minutę sudrebino virpstą, vienintelis rungtynių įvartis antrajame kėlinyje krito būtent į jų vartus.

Greitoje atakoje Callumas Hudsonas-Odoi`us iš toli įsuko įvartį į tolimąjį vartų kampą.

Tai buvo pirmoji „Nottingham“ pergalė „Anfield“ stadione nuo 1969 metų.

Šį sezoną vis dar nepralaimėjusi „Nottingham“ komanda pakilo į ketvirtąją „Premier“ lygos poziciją.

Pirmuosius taškus praradę „Liverpool“ atstovai į priekį užleido „Manchester City“, kurie namuose 2:1 pranoko „Brentford“ ekipą.

Čempionams ir vėl teko vytis varžvovus, kadangi jau sužaidus vos pusę minutės jie praleido įvartį. Bet tada darbo ėmėsi nesustabdomas Erlingas Haalandas, kuris dar pirmajame kėlinyje įmušė dublį ir išvedė komandą į priekį.

Po pertraukos šeimininkai visiškai dominavo. Nors daugiau neįmušė įvarčių, bet įsirašė dar vieną pergalę.

E. Haalandas lygoje jau yra įmušęs devynis įvarčius per ketverias rungtynes.