Anglijos „Premier“ lygoje dramatišką pergalę šventė „Tottenham Hotspur“ futbolininkai, kurie šeštadienį namuose per pridėtą laiką 2:1 palaužė dvi raudonas korteles gavusios „Liverpool“ komandos atstovus.

Sužaidus kiek daugiau nei 13 minučių savo progą pasižymėti turėjo „Liverpool“ atstovas Cody Gakpo, bet jo smūgį atrėmė „Tottenham“ vartininkas Guglielmo Vicario. Vos po minutės jis jau susidorojo ir su Andrew Robertsono bandymu.

26-ąją minutę „Liverpool“ saugas Curtis Jonesas prieš save išvydo raudoną kortelę. Po VAR peržiūros nuspręsta, jog grubiai varžovui ant kojos užmynęs futbolininkas vertas daugiau nei geltonos kortelės, kurią iš pradžių jam buvo parodęs rungtynių arbitras.

Net ir žaisdami dešimtyje 34-ąją minutę „Liverpool“ sugebėjo pasiųsti kamuolį į „Tottenham“ vartus. Visgi, ir šį kartą VAR sprendimas buvo nepalankus svečiams: įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Atšaukus svečių įvartį, netrukus savuoju įvarčiu jau džiaugėsi „Tottenham“. Jamesas Maddisonas puikiu perdavimu išvedė Richalisoną į pavojingą poziciją, iš kurios brazilas surado Heung-Min Soną, kuris vienu prisilietimu pakeitė rungtynių rezultatą savo komandos naudai.

Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką „Liverpool“ surengė dar vieną pavojingą išpuolį, kurio metu atakos smaigalyje atsidūrė Cody Gakpo. Puolėjas neklydo, bet smūgio metu jis susižeidė, dėl ko po pertraukos jis buvo pakeistas.

59-ąją rungtynių minutę H. M. Sonas pelnė antrąjį savo įvartį, bet šį kartą nuošalės pažeidimas buvo fiksuotas jau „Tottenham“ klubui ir įvartis buvo neįskaitytas.

„Liverpool“ situacija dar labiau komplikavosi 69-ąją minutę. Praradęs kamuolį Diogo Jota iš karto pažeidė taisykles, o prieš tai geltoną kortelę jau užsidirbęs portugalas prieš save ją išvydo ir antrą kartą, kas lėmė jo pašalinimą iš aikštės.

Likę be dviejų žaidėjų „Liverpool“ ilgai sugebėjo išsaugoti lygų rezultatą, bet galiausiai jų pastangos virto niekais. Po skersuoto kamuolio į baudos aikštelę Joelis Matipas pasiuntė kamuolį į savo komandos vartus.

Po pergalės „Tottenham“ pakilo į antrąją „Premier“ lygos poziciją, o „Liverpool“ nukrito į ketvirtąją vietą.