34 taškus pelnęs LeBronas Jamesas neišgelbėjo Los Andželo „Lakers“ (13-19) komandos nuo pralaimėjimo NBA lygoje.

Darvino Hamo auklėtiniai namuose 130:134 (31:27, 36:40, 20:30, 43:37) nusileido Šarlotės „Hornets“ (9-24) krepšininkams.

Nors Šarlotės klubo sezonas itin nesėkmingas, bet tai buvo antra pergalė per pastaruosius tris mačus. Tuo tarpu „Lakers“ atstovai pralaimi jau trečias rungtynes iš eilės.

Po didžiosios pertraukos svečiai ėmė tolti ir susikrovė 16 taškų pranašumą (72:88). Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje ekipas skyrė 12 taškų (100:112).

Vis dėlto, aikštės šeimininkai kilo į šturmą. Prasidėjus paskutinei minutei, Austino Reaveso dvitaškis ir L.Jameso taškai leido išlyginti rezultatą (130:130).

Pražūtingu tapo Gordono Haywardo metimas. Likus 6 sekundėms, puolėjas pataikė dvitaškį (130:132).

Lemiamu metu Dennisas Schroderis prametė tolimą metimą, o tašką akistatoj padėjo du taiklūs P.J. Washingtono baudų metimai – 130:134.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 34 (11/15 dvit., 4/8 trit., 0/2 baud., 8 rez. perd.), Austinas Reavesas 20, Russellas Westbrookas 17 (7 rez. perd.), Lonnie Walkeris 15, Wenyenas Gabrielis 13 (7 atk. kam.), Patrickas Beverley 11 (3/3 trit.).

„Hornets“: P.J. Washingtonas 24 (5/7 dvit., 3/6 trit., 5/7 baud.), Terry Rozieras (5/8 trit., 6 rez. perd.) ir LaMelo Ballas (4/12 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd.) po 23, Kelly Oubre Jr. 19 (1/6 trit.), Gordonas Haywardas 15, Masonas Plumlee 11 (8 atk. kam.).