Prancūzijoje tęsiasi ITF serijos moterų teniso turnyras, kurio vienetų varžybų pusfinalyje šeštadienį 28-erių Justina Mikulskytė (WTA-218) per 66 minutes 6:3, 2:3 nugalėjo mačo nebaigusią Prancūzijos atstovę Sarą Čakarevič (WTA-417).

Pirmojo seto pradžioje dominavusi lietuvė laimėjo dvi varžovės padavimų serijas ir atitrūko 5:2. Aštuntajame geime J.Mikulskytė pralaimėjo savo padavimų seriją, bet jau kitame geime tokia pati nesėkmė ištiko prancūzę.

J.Mikulskytė antrojo seto pradžioje nerealizavo poros „break pointų“, o vėliau pralaimėjo savo padavimų seriją. Ketvirtajame geime lietuvė „sausai“ laimėjo varžovės padavimų seriją (2:2). Penktajame geime S.Čakarevič realizavo dar vieną „break pointą“ (2:3), o šeštajame atsiliko 0:30 ir atsisakė tęsti mačą.

J.Mikulskytė jau užsitikrino 33 WTA vienetų reitingo taškus ir 3257 JAV dolerius, o finale žais su 18-mete ispane Kaitlin Quevedo (WTA-476, ITF jaunių-13). Lietuvė sekmadienį sieks didžiausios karjeros pergalės. Iki šiol stambiausias jos laimėtas turnyras buvo ITF W35 kategorijos, o turnyro Prancūzijoje kategorija yra aukštesnė – ITF W50.

Dvejetuose pirmos pagal skirstymą J.Mikulskytė ir graikė Sapfo Sakellaridi pasiekė finalą, kuriame 6:7 (5:7), 2:6 nusileido prancūzėms – Sarah Iliev ir Emmai Lenei. J.Mikulskytė ir S.Sakellaridi pelnė 1114,82 JAV dolerio ir po 33 WTA dvejetų reitingo taškus.

ITF serijos moterų teniso turnyro Prancūzijoje prizų fondą sudaro 40 tūkst. JAV dolerių.