Anglijos futbolo rinktinė tęsia sėkmingą pasirodymą UEFA Tautų lygos B divizione.

Antrojo turo rungtynėse anglai vedami į priekį 100-ąsias rungtynes rinktinėje sužaidusio Harry Kane`o nugalėjo Suomiją 2:0.

Nors pirmajame kėlinyje turėtos žaidybinės persvaros įvarčiais anglai nepavertė, situacija pasikeitė po pertraukos. Iniciatyvos ėmėsi jubiliejines rungtynes rinktinėje žaidęs H. Kane'as. Įsiveržęs į baudos aikštelę jis atliko galingą smūgį į vartų viršų nepalikdamas oponentų vartininkui jokių šansų.

76-ąją minutę H. Kane'as rezultatą padvigubino. Gavęs perdavimą baudos aikštelėje, jis vienu prisilietimu pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Kitose rungtynėse susitiko A diviziono 3 grupės lyderės. Nyderlandų ir Vokietijos susitikime nugalėtojas galiausiai nepaaiškėjo. Po lygiųjų 2:2 abi rinktinės turi po 4 taškus ir pirmauja grupėje.

Jau antrąją rungtynių minutę Nyderlandai įsiveržė į priekį. Sėkmingai įveikus vokiečių spaudimą Tijjani Reijndersas buvo išvestas vienas prieš vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Rezultatą Vokietijos rinktinė išlygino 38-ąją minutę. Po to, kai oponentų vartininkas atrėmė komandos draugo smūgį, Denizas Undavas atliko neatremiamą šūvį į Nyderlandų vartus.

Kėlinio pabaigoje Nyderlandų atstovai neteko Nathano Ake. „Manchester City“ gynėjas buvo išneštas iš aikštės ant neštuvų.

Tuo jų problemos pirmajame kėlinyje nesibaigė. Jau per pridėtą jo laiką kamuolys po nesėkmingo komandos draugo smūgio atsidūrė pas Joshua Kimmichą ir jam beliko pasiųsti jį į vartus.

Antrąjį kėlinį vėl pradėjo ankstyvas Nyderlandų įvartis. Šį kartą jiems prireikė 5 minučių, kad po puikaus Briano Brobbey perdavimo ataką užbaigtų Danzelis Dumfriesas.