Dar vieną nesėkmę NBA Vakarų konferencijoje patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (4/6). Jono Valančiūno atstovaujama ekipa šįkart rezultatu 124:136 (27:34, 27:33, 31:42, 39:27) nepasipriešino Dalaso „Mavericks“ krepšininkams (8/2).

J. Valančiūnas šiandien komandai surinko dvigubą dublį. Per 20 min. aikštelėje lietuvis pelnė 15 taškų (3/6 dvit., 3/5 trit.) ir atkovojo 10 kamuolių.

Daugiausiai – 20 – taškų surinko Brandonas Ingramas, o dar 18 pridėjo ir Zionas Williamsonas, tačiau tokių „Pelicans“ pasirodymų nebuvo gana tam, kad būtų įveiktas Luka Dončičiaus ir Kyrie Irvingo duetas.

Pastarieji krepšininkai kartu surinko net 65 taškus. K. Irvingas pelnė 35, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o L. Dončičius pridėjo 30 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, didžiąją dalį savo taškų K. Irvingas susirinko tolimais metimais – amerikietis pataikė 7 iš 10 savo tritaškių. Vieną jų jis pataikė su sirena prieš pat ilgąją pertrauką, taip padėdamas Dalaso ekipai išlaikyti 13 taškų persvarą.

„Mavericks“ lyderystės ėmėsi nuo pat rungtynių pradžios, o didžiausią persvarą buvo susikrovę trečiajame kėlinyje, kai komandas skyrė 25 taškai. Nors Naujojo Orleano krepšininkai ketvirtąjį kėlinį laimėjo 39:27, tačiau tokių pastangų nebuvo gana, o galutinis rezultatas abi ekipas vis tiek skyrė dviženkliu skirtumu.

Be traumuotų CJ McCollumo, Herbo Joneso ir Trey Murphy žaidžiantys pralaimėjo „Pelicans“ jau pralaimėjo penkis mačus iš eilės. Dar kartą su Dalaso klubu Naujojo Orleano komanda susitiks antradienį NBA vidurio sezono turnyre.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 20 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Zionas Williamsonas 18 (4 rez. perd.), Dysonas Danielsas 17 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 15 (3/6 dvit., 3/5 trit., 10 atk. kam.), Mattas Ryanas 14 (6 atk. kam.), Jeremiah Robinsonas-Earlas 11 (6 atk. kam.).

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 35 (7/10 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Luka Dončičius 30 (4 atk. kam., 9 rez. perd.), Timas Hardway jaunesnysis 15 (9 atk. kam.), Joshas Greenas 13, Dereckas Lively II 10.