Sekmadienį Italijos „Serie A“ čempionato rungtynėse „Roma“ ir „Cagliari“ sužaidė nulinėmis lygiosiomis, o Romos „Lazio“ 3:1 įveikė „Venezia“ ekipą.

Susitikime tarp „Roma“ ir „Cagliari“ abi komandos turėjo savo šansų, bet nei vienai nepavyko jų realizuoti. Antrojo kėlinio metu, „Roma“ buvo arti įvarčio, kai Paulo Dybala atliko puikų perdavimą Artemui Dovbykui, tačiau ukrainiečio smūgį sustabdė skersinis.

Netrukus ir „Cagliari“ turėjo progą, kai Razvanas Marinas smūgiavo iš toli, tačiau kamuolys taip pat pataikė į skersinį.

Tuo tarpu „Lazio“ ir „Venezia“ rungtynėse buvo užfiksuoti 4 įvarčiai.

Nepaisant to, kad „Venezia“ jau 3-ią minutę įmušė pirmieji, kai pasižymėjo Magnusas Kofod Andersenas, „Lazio“ 11-ą minutę atsakė Valentino Castellanos įvarčiu.

Prieš pat pertrauką „Lazio“ pelnė dar vieną įvartį, kai Mattia Zaccagni realizavo baudinį.

Antrame kėlinyje „Lazio“ įtvirtino savo pergalę, kai 81-ą minutę Giorgio Altare įsimušė į savo vartus, bandydamas sustabdyti „Lazio“ žaidėjo Manuelio Lazzari perdavimą.

V.Castellanos turėjo dar kelias puikias progas, tačiau viena iš jų pasibaigė kamuoliui pataikius į virpstą.

Kitame ture „Lazio“ susitiks su „Empoli“, „Roma“ žais prieš „Fiorentina“, „Cagliari“ lauks „Milan“, o „Venezia“ susikaus su „Atalanta“