Dalaso „Mavericks“ gynėjas Luka Dončičius šventė po to, kai NBA krepšinio rungtynėse su Niujorko „Knicks“ Dalase, komandos draugo Christiano Woodo akivaizdoje pataikė svarbius metimus ir išplėšė pratęsimą.  „Mavericks“ krepšininkai pratęsimą laimėjo 126:121 (28:30; 27:33; 27:29; 33:23; 11:6).

L. Dončičius per šias rungtynes padarė tai, ko nėra pasiekęs nei vienas NBA žaidėjas istorijoje. Per 47 žaidimo minutes slovėnas surinko 60 taškų, atkovojo 21 kamuolį ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Šis neįtikėtinas pasirodymas buvo pirmosios 60/20/10 rungtynės lygos istorijoje.

Dalaso komandos vedlys įspūdingai sužaidė ketvirtąjį kėlinį suteikdamas komandai dar vieną šansą nugalėti. Dončičius su komandos draugais vos per 33 sekundes panaikino devynių taškų „Knicks“ persvarą ir privertė pratęsti rungtynių laiką.

Tada „Mavericks“ greitai išsiveržė į priekį per pratęsimą, per pirmąsias keturias pratęsimo minutes sulaikydama „Knicks“ ir leisdama jiems realizuotis tik du baudos metimus. Galiausiai Dalaso krepšininkai džiaugėsi pergale.

Quentinas Grimesas dominavo „Knicks“ ekipos gretose. Jis pelnė 33 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Julius Randle'as pridėjo 29 taškus ir 17 atkovotų kamuolių. „Knicks“, iškovojusi aštuonias pergales iš eilės, dabar pralaimėjo keturis kartus iš eilės.

„Mavericks“ laimėjo keturias pergales iš eilės, beveik vien tik L. Dončičiaus dėka. Per šią atkarpą jis vidutiniškai pelno po beveik 42 taškus, atlieka po 9,8 rezultatyvaus perdavimo ir atkovoja po 11,8 kamuolio. Nors pasikliauti tik L. Dončičiumi nėra ilgalaikis Dalaso planas, negalima ginčytis, kad strategija šiuo metu veikia.

Dalaso „Mavericks“: Luka Dončičius 60 (21 atk. kam., 10 rez. perd.), Spenceris Dindwiddie 25 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Cristianas Woodas 19 (9 atk. kam.) Timas Hardaway JR. 11.

Niujorko „Knicks“: Quentinas Grimesas 33 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Julius Randle'as 29 (18 atk. kam., 4 rez. perd.), Michellis Robinsonas 20 (16 atk. kam, Milesas McBride'as 14, Immanuelis Quickley 13 (3 atk. kam., 15 rez. perd.).