Pasaulio moterų futbolo čempionate paaiškėjo pirmąją pusfinalio dalyve tapo Ispanijos rinktinė.

Ispanės dramatiškoje turnyro ketvirtfinalyje kovoje 2:1 (0:0) įveikė Nyderlandų komandą.

Ispanijos rinktinė pelnė įvartį pirmajame kėlinyje, tačiau teisėjai po VAR peržiūros jo neįskaitė.

81-ąją minutę ispanėms pavyko išsiveržti į priekį, kai  Maria Caldentey realizavo 11 metrų baudinį. Tačiau Nyderlandų rinktinė jau per pirmąją teisėjo pridėto laiką minutę rezultatą išlygino.

Rungtynių pratęsime pranašesnės buvo ispanės, o lemtingąjį įvartį 111-ą minutę pelnė Salma Paralluelo.

Ispanijos rinktinė pusfinalyje susikaus su Švedijos ir Japonijos poros nugalėtoju.