Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Celta Vigo“ futbolininkus.

Kylianas Mbappe sužaidus 20 minučių puikiu smūgiu išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0. Borja Iglesias pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis liko neįskaitytas. Per likusį pirmojo kėlinio laiką žiūrovai daugiau įvarčių neišvydo.

Williotas Swedbergas antrojo kėlinio pradžioje tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1. Vinicius Junioras sužaidus kiek daugiau nei valandą nuginklavo vartinininką ir vėl persvėrė rezultatą „Real“ naudai 2:1. Per pridėtą rungtynių laiką puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Anastasios Douvikas, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Luka Modričius tapo vyriausiuoju „Real“ žaidėju, pasirodžiusiu lygos rungtynėse po keitimo prieš „Celta Vigo“ – 39 metai ir 40 dienų.

Vinicius prisidėjo prie mažiausiai vieno komandos pelnyto įvarčio paskutinėse šešiose „La Liga“ pirmenybių rungtynėse (keturi įvarčiai ir trys rezultatyvūs perdavimai).