Sunkią pergalę Paryžiaus olimpinių žaidynių atrankos turnyro pusfinalyje Valensijoje iškovojo Ispanijos rinktinė. Sergio Scariolo auklėtiniai rezultatu 81:74 (17:20, 21:10, 18:29, 24:15) nugalėjo Suomijos rinktinę.

Permainingose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus ir paskutinio kėlinio pradžioje suomiai buvo priekyje penkiais taškais. Tačiau svarbiausias rungtynių minutes sužaidė šeimininkai ispanai.

Jie finale susitiks su Bahamų rinktine.

Suomijos rinktinė: Andre Gustavsonas 15 (6/6 dvit.), Mikaelas Jantunenas 13 (4/8 dvit., 9 atk. kam.), Edonas Maxhuni 11 (3/5 trit.), Jacobas Grandisonas (2/4 trit.) ir Alexanderis Madsenas (7 atk. kam.) po 8, Olivieris Nkamhoua (3/6 dvit.) ir Miro Little (2/4 trit., 5 atk. kam.) po 6.

Ispanijos rinktinė: Willy Hernangomezas 26 (7/11 dvit., 5 atk. kam.), Lorenzo Brownas (4/10 dvit., 6 rez. perd.) ir Santi Aldama (2/5 dvit., 3/5 trit., 7 atk. kam.) po 15, Dario Brizuela 8 (4/5 dvit., 0/5 trit.), Alberto Diazas 7 (2/4 trit.), Sergio Llullas 5, Rudy Fernandezas 3.