Lengvą pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Fynikso „Suns“ (26/18) klubas. Franko Vogelo auklėtiniai svečiuose 132:109 (25:34, 32:24, 43:20, 32:31) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (24/20) krepšininkus.

Fynikso komandai tai yra septinta pergalė iš eilės.

Nugalėtojams Devinas Bookeris pelnė 46 taškus. Gynėjas pataikė 11 dvitaškių iš 13. Jis 22 taškus įmetė trečiajame ketvirtyje, kuriame „Suns“ klubas užsitikrino pergalę.

Kevinas Durantas prie pergalės prisidėjo 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Luka Dončičius pralaimėtojų gretose per 38 minutes pelnė 34 taškus (7/13 dvit., 4/11 trit., 8/12 baud.), sugriebė 8 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus, bet kartą pažeidė taisykles bei suklydo 5 sykius.

Slovėnas po ilgosios pertraukos Fynikso klubo apsaugos paprašė iš arenos išvaryti jam replikas mėčiusį „Suns“ komandos sirgalių.

Dalaso ekipai Kyrie Irvingas nepadėjo dėl traumos, o komanda pralaimėjo ketvirtą kartą iš paskutinių penkių mačų.

„Suns“ antrajame ketvirtyje atsiliko 16 taškų, bet antroje mačo pusėje pabėgo į priekį 22 taškų persvara po laimėto trečiojo kėlinio rezultatu 43:20.

Rungtynių pradžioje kilo susistumdymas, kai Grantas Williamsas perlipo per ant parketo gulėjusį K.Durantą. Fynikso centras tada pastūmė G.Williamsą ir krepšininkai kibo aiškintis santykius. Teisėjai konflikto dalyviams skyrė technines pražangas.

„Suns“: Devinas Bookeris 46 (11/13 dvit., 6/10 trit., 7 atk. kam.), Bradley Bealas 20 (5/8 dvit., 3/7 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Graysonas Allenas 15 (3/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Kevinas Durantas 12 (4/6 dvit., 0/4 trit., 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Keita Bates-Diopas 11 (4/5 dvit.), Jusufas Nurkičius 8.

„Mavericks“: Luka Dončičius 34 (7/13 dvit., 4/11 trit., 8 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kld.), Timas Hardaway 17 (2/6 dvit., 4/10 trit., 5 atk. kam.), Jadenas Hardy 11 (1/5 dvit., 3/4 trit.), Joshas Greenas (2/6 trit., 4 atk. kam.), Grantas Williamsas (2/4 trit.) ir Dereckas Lively (4/5 dvit.) po 8, Derrickas Jonesas (3/5 dvit.) ir Dante Exumas po 6.