Los Andželo „Lakers“ komanda pasirengimo cikle lieka be pergalių, pralaimėjusi penktas rungtynes iš tiek pat žaistų. Franko Vogelio auklėtiniai namuose 99:111 (32:24, 23:29, 29:32, 15:26) pripažino Oklando „Warriors“ pranašumą.

„Lakers“ komandai šiame mače padėjo visos žvaigždės: LeBronas Jamesas, Russellas Westbrookas, Anthony Davisas ir Carmelo Anthony.

Tačiau jų minutės buvo ribojamos, o paskutiniame kėlinyje žaidė atsarginiai krepšininkai, nors jo pradžioje komandas skyrė tik taškas.

Tuo tarpu „Warriors“ vertėsi be Stepheno Curry ir Draymondo Greeno.

„Lakers“: Anthony Davisas 20 (6 atk. kam.), LeBronas Jamesas 17, Carmelo Anthony 13 (5 atk. kam.), Chaundee Brownas 11, Russellas Westbrookas 10.

„Warriors“: Jordanas Poole’as 18, Damionas Lee ir Otto Porteris po 16, Andrew Wigginsas ir Gary Paytonas po 12.