Pezare (Italija) pasibaigusiame pasaulio jaunių ir jaunimo aerobinės gimnastikos čempionate fantastiškai pasirodė Tėja Uždavinytė (trenerė Giedrė Klivečkienė).

Mergaičių grupėje iki 14 metų T.Uždavinytė iškovojo aukso medalį. Lietuvė finale pelnė 18.325 balo ir pranoko visas konkurentes. Antra buvo britė Grace Eccles (18.200), kuri pagal papildomus rodiklius aplenkė bulgarę Stefani Lečevą (18.200).

Maksim Selin (tr. Marina Grigorjeva) toje pačioje amžiaus grupėje iškovojo bronzą. Jis finale pelnė 18.550 balo.

Greta Vilčinska ir M.Selin (tr. M.Grigorjeva) jaunių mišrių porų finale iškovojo 4-ą vietą.

Jaunių grupinėse varžybose Eva Grablevska, Estela Klevinskaitė, Rugilė Kratulytė, Ieva Matuzevičiūtė, M.Selin (tr. M.Grigorjeva) finale užėmė 8 vietą.

Jaunimo merginų vienetų finale Laineta Lukošiūtė iškovojo 6 vietą, Greta Grybauskaitė – 7 vietą. Abiejų trenerė G.Klivečkienė.