Prancūzijos lygoje nutrūko Monako „AS Monaco“ (8/3) komandos su Donatu Motiejūnu trijų iš eilės laimėtų rungtynių serija.

Lietuvio klubas svečiuose 90:99 (26:28, 23:21, 15:27, 26:23) po labai nesėkmingo trečiojo kėlinio neatsitiesė ir turėjo pripažinti Strasbūro SIG (7/3) krepšininkų pranašumą.

D.Motiejūnas ant parketo praleido 22 minutes, per kurias pelnė 15 taškų (5/8 dvit., 1/1 trit., 2/5 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, padarė 2 klaidas, sykį prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Už lietuvį pralaimėjusių gretose rezultatyviau žaidė tik Parisas Lee ir Danilo Andjušičius, kurie pelnė po 16 taškų.

Nugalėtojams 23 taškus surinko Johnas Robersonas (7 rez. perd., 5 per. kam.), 16 pridėjo Mattas Mitchellas, 14 – Leopoldas Cavaliere‘as (7 atk. kam.).

Turnyrinėje lentelėje Monako klubas – antras, o Strasbūro krepšininkai užima trečiąją vietą.