Ketvirtadienio vakarą Monake įvyko vietos „AS Monaco“ (3/2) ir Eurolygos debiutantės Paryžiaus „Paris“ (2/3) ekipų dvikova, kurioje 80: 87 (22:25; 21:24; 21:14; 16:24) pralaimėjimą patyrė Donato Motiejūno atstovaujama Monako ekipa.

Donatas Motiejūnas pralaimėtojų gretose per 15 žaidimo minučių surinko 9 taškus (4/6 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau po sykį suklydo ir prasižengė.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo T. J. Shortsas. kuris pelnė 28 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir padavė 10 rezultatyvių perdavimų.

Tuo tarpu šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Mouhammadou Jaiteh, kurio sąskaitoje – 13 taškų, 7 rezultatyvūs perdavimai.

9:0 susitikimą pradėjusi „Paris“ ekipa 5-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą – 14:2. „AS Monaco“ dar iki kėlinio pabaigos sugebėjo atsitiesti bei sumažinti deficitą iki 22:25. Antrajame ketvirtyje šeimininkų deficitas ištirpo iki minimumo (34:35), tačiau išsiveržti į priekį niekaip nepavyko – svečiai išlaikė 4–6 taškų atsargą, kuri vienu metu buvo pasiekusi ir 8 taškus, be sužaidus pusę mačo buvo 6 – 49:43.

Po didžiosios pertraukos „AS Monaco“ ekipai pavyko galiausiai išsiveržti į priekį, kai spurtavo 10:0 ir iš minus 5 tapo pirmaujančia komanda – 61:56. Vis dėlto kėlinys pasibaigė turint tik minimalų pranašumą – 64:63.

Ketvirtajame kėlinyje prabėgus 3 minutėms „AS Monaco“ atotrūkis pasiekė 6 taškus (73:67), tačiau „Paris“ greitai varžovus pasivijo – 72:73. Likus 3 minutėms rezultatas jau buvo lygus (77:77), o Mikaeliui Jantunenui pelnius penkis taškus paeiliui ir Nadirui Hifi pridėjus dvitaškį, Prancūzijos sostinės klubas truktelėjo į priekį – 84:79. Svečių laimėjimą įtvirtino T.J.Shortso dvitaškis (86:80) likus 33 sekundėms.

„AS Monaco“: Mike‘as Jamesas (0/4 tritaškiai), Mamas Jaiteh (7 atk. kam.) ir Elie Okobo (3/7 tritaškiai, 7 rez. perd.) po 13, Alpha Diallo 11 (6 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 9.

„Paris“: T.J.Shortsas 28 (9/12 dvitaškiai, 10 rez. perd., 39 naud. bal.), Tysonas Wardas 15 (3/6 tritaškiai), Collinas Malcolmas 13 (3/4 tritaškiai), Mikaelis Jantunenas 10 (2/6 tritaškiai), Maodo Lo 8.