Praėjus mažiau nei 48 valandoms po mainų lietuvis Domantas Sabonis solidžiai debiutavo naujoje komandoje ir atvedė šią į pergalę.

„Kings“ (21/36) namie 132:119 (29:37, 42:27, 28:37, 33:18) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (29/26), taip nutraukdama šios penkių pergalių seriją.

D. Sabonis mačą pradėjo starto penkete ir per 32 minutes pelnę 22 taškus (10/18 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet lietuvis suklydo ir pažeidė taisykles po keturis kartus.

Dar vakar „Timberwolves“ varžovus įveikė 134:114, bet sulaukusi naujų žaidėjų „Kings“ pasiekė revanšą – tai buvo pirmoji Sakramento klubo pergalė prieš varžovus per trejas tarpusavio rungtynes šį sezoną.

Gerų reikalų nežadėjo ir šio mačo pradžia – svečiai jau pirmame kėlinyje įgijo 13 taškų pranašumą, bet dar iki šio pabaigos „Kings“ atsilikimą stipriai apkarpė, o antrame kėlinyje varžovams sukratė 42 taškus ir patys įgijo 9 taškų pranašumą.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui rezultatas buvo lygus – 115:115, bet tada „Kings“ surinko 9 taškus be atsako ir pergalės nepaleido.

Sakramento ekipai be D. Sabonio dar penki krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 30, De’Aronas Foxas 27, Domantas Sabonis 22, Davionas Mitchellas 18, Jeremy Lambas 14, Chimezie Metu 13.

„Timberwolves“: D’Angelo Russellas 29 (10 rez. perd.), Anthony Edwardsas 26, Karlas-Anthony Townsas 21.