„Panevėžys“ futbolo klubas ketvirtadienio vakarą sužaidė UEFA Konferencijų lygos paskutinio atrankos etapo atsakomąsias rungtynes su „The New Saints“ futbolininkais. Lietuvos klubas sužaidė nulinėmis lygiosiomis 0:0 ir baigė savo pasirodymą Europoje.

Primename, kad pirmąsias LFF stadione žaistas rungtynes jie pralaimėjo prieš rezultatu 0:3. Išsigelbėjimui ir patekimui į Konferencijų lygą reikėjo panaikinti šį deficitą.

Nors pirmajame kėlinyje panevėžiečiai sukūrė keletą pavojingų progų, jos įvarčiais nevirto. Ernestas Veliulis atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Cheikhou Diengas atliko du smūgius iš eilės, tačiau varžovai gynėsi sėkmingai.

„Panevėžio“ futbolininkai antroje rungtynių dalyje neatliko nė vieno pavojingo smūgio ir, nors apsigynė nuo varžovų smūgių, baigė savo pasirodymą Europoje.

Situaciją šiame mače sunkino ir tai, kad Rokas Rasimavičius buvo nubaustas dviem geltonomis kortelėmis, kurios virto į raudoną. Tai reiškė, kad panevėžiečiai nuo 62-os minutės liko žaisti dešimtyje.

Apskritai Anglijos klubas į vartų plotą smūgiavo 6 kartus, o panevėžiečiai – tik vieną.

Primename, kad „TopSport A lygoje“ stringantys praėjusio sezono Lietuvos čempionai europinę kelionę pradėjo fantastiškai – Stijno Vreveno auklėtiniai patiesė Helsinkio HJK ekipą. Vėliau sekė pralaimėjimai Balstogės „Jagellonia“ ir Tel Avivo „Maccabi“.