„Crvena Zvezda“ Kazanėje pribloškė šeimininkus

Pergalę po dviejų iš eilės pralaimėtų rungtynių Eurolygoje iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“ (9/14) krepšininkai.

Jie svečiuose 84:77 (22:11, 21:32, 20:22, 21:12) įveikė Kazanės „Unics“ (13/11) komandą. Serbai susitikimą pradėjo atkarpa 9:0 ir dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (22:11).

Situacija greitai apsivertė aukštyn kojomis antrajame ketvirtyje. Aikštės šeimininkai netruko visiškai panaikinti deficito ir išsiveržti į priekį (31:29). Ketvirtajame kėlinyje rusai dar pirmavo (71:69), tačiau tuomet tritaškį smeigė Nikola Kaliničius, įkvėpęs komandos draugus dar dviems tiksliems tolimiems šūviams ir svečiai ėmė tolti (78:71).

Galiausiai Belgrado klubas dar pridėjo šešis taškus be atsako ir atstumas tapo dviženkliu (84:74), o per likusią minutę stebuklo šeimininkams sukurti nepavyko – 84:77.

„Unics“: Mario Hezonja 18 (3/5 dvit., 4/7 trit., 9 atk. kam., 6 kld.), Marco Spissu 17 (5/6 trit., 6 rez. perd., 5 kld.), Johnas Brownas 13, Viačeslavas Zaitcevas ir Tonye Jekiri po 7.

„Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius 20 (7/10 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud., 6 rez. perd.), Nate‘as Woltersas 19, Luka Mitrovičius ir Austinas Hollinsas po 10, Aaronas White‘as 8.