Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse ketvirtadienį pratęstos moterų „Laser Radial“ buriavimo klasės varžybos. Viktorija Andrulytė 7-ajame plaukime finišavo 23-ia. Ji lygiai 3 min. atsiliko nuo plaukimo nugalėtojos airės Annalise Murphy.

Net 6 sportininkėms šiame plaukime buvo parodytos juodos vėliavos – jos buvo diskvalifikuotos. Tarp nelaimėlių pateko ir viena iš favoričių olandė Marit Bouwmeester, kuri gina olimpinės čempionės titulą. Visos diskvalifikuotos sportininkės gavo po 45 baudos balus.

8-ojo plaukimo pradžioje V.Andrulytė plaukė tarp lyderių, bet tokio tempo neišlaikė ir finišavo 27-a. Ji 3 min. 1 sek. pralaimėjo pirmą vietą užėmusiai danei Annei-Marie Rindom.

Po 8 plaukimus, išbraukus prasčiausią rezultatą, V.Andrulytė turi 158 baudos balus ir stabiliai užima 26-ą poziciją. Vis labiau nuo varžovių atitrūksta danė A-M.Rindom (25 baudos balai). Už jos rikiuojasi suomė Tuula Tenkanen (46) ir švedė Josefin Olsson (47).

Penktadienį „Laser Radial“ klasėje numatyti 9-as ir 10-as plaukimas. Po jų 10 geriausių sportininkių pateks į sekmadienį vyksiančias finalines lenktynes dėl medalių.