UEFA Europos lygos trečiojo atrankos etapo rungtynėse užfiksuotas visų laikų UEFA rekordas. Amsterdamo „Ajax“ ir Atėnų „Panathinaikos“ mače žiūrovai išvydo 11 metrų baudinių seriją, kurioje prireikė net 34 smūgių.

Pirmąsias rungtynes Nyderlandų atstovai laimėjo 2:1, o atsakomosiose Graikijos ekipa pasižymėjo 89-ą minutę. Rungtynėse persikėlė į pratęsimą, kuriame įvarčių nebuvo, tad viskas sprendėsi baudinių serijoje.

Įspūdinga baudinių loterija

Ši pareikalavo maksimalių išbandymų ne tik žaidėjams, bet ir nervingai seriją stebėjusiems abejų komandų gerbėjams.

Serijoje prie baudinių žymos ne tik stojo visi aikštėje buvę žaidėjai, tačiau ne mažai iš jų tai teko atlikti po du kartus. Iš viso baudinį bandė realizuoti po 17 kiekvienos komandos žaidėjų ir buvo atlikti 34 smūgiai.

Tai yra naujas UEFA rekordas. Iki šiol šios organizacijos rengiamų varžybų metu daugiausia baudinių serijoje buvo atlikti 32 smūgiai 2007 metų EURO U-21 pirmenybėse.

„Ajax“ galiausiai šventė pergalę ir pateko į finalinį atrankos etapą. Jame jų varžovais bus Balstogės „Jagiellonia“ ekipa iš Lenkijos.