Pirmąjį pralaimėjimą naujajame NBA sezone patyrė Domanto Sabonio atstovaujamas Sakramento „Kings“ klubas (1/1), kuris namuose 114:122 (29:24, 28:36, 29:37, 30:23) nusileido „Golden State Warriors“ (1/1).

Lietuvis per 36 min. pelnė 19 taškų (7/13 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 18 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 5 kamuolius.

Tiek perimtų kamuolių perėmęs D. Sabonis pakartojo savo asmeninį rekordą.

Rungtynes „Kings“ pradėjo gerai ir po pirmojo kėlinio pirmavo 29:24. Kiek vėliau skirtumas dar kek ūgtelėjo, bet svečiai vedini S. Curry greitai priartėjo ir jau išlygino rezultatą 54:54.

Lemiams lūžis įvyko po pertraukos, kai svečiai laimėjo atkarpą 29:12 ir atitrūko 97:79. Vėliau Sakramento ekipos krepšininkai dar bandė vytis varžovus, bet „Warriors“ sėkmingai išlaikė pergalingą pranašumą.

Svečius į pergalę tempė S. Curry, surinkęs net 41 tašką (7/10 trit.). Klay`us Thompsonas prie pergalės pridėjo 18 taškų.

„Kings“ gretose De`Aaronas Foxas įmetė 39 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 39 (4 rez. perd.), Domantas Sabonis 19, Keeganas Murray 16 (7 atk. kam.), Harrisonas Barnesas ir Aleksandras Vezenkovas po 10.

„Warriors“: Stephenas Curry 41 (4 rez. perd., 4 kld.), Klay Thompsonas 18 (4 rez. perd.), Jonathanas Kuminga 12, Andrew Wigginsas 11, Chrisas Paulas (12 rez. perd.) ir Mosesas Moody po 10.