Į UEFA Tautų lygos B divizioną iškritusi Anglijos rinktinė sėkmingai pradėjo savo kelią link aukščiausio diviziono. Pirmose rungtynėse anglai išvykoje 2:0 nugalėjo Airijos komandą.

Įdomu, jog abu įvarčius anglams pelnė žaidėjai, kurie savo karjerą pradėjo būtent Airijos jaunimo rinktinėse, bet galiausiai pasirinko žaisti už anglus.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 11-ąją minutę. Iš pradžių Anthony Gordonui nepavyko pasižymėti pabėgus vienam prieš vartininką, bet tuo anglų ataka nesibaigė. Jis suskubo prie kamuolio, perdavė jį Harry Kane`ui, ir nors šio smūgį blokavo gynėjas, netrukus Declanas Rice`as neatremiamu smūgiu išvedė anglus į priekį 1:0.

Antrąjį įvartį anglai pelnė įpusėjus kėliniui. Po puikios kombinacijos kamuolys atiteko Jackui Grealishui, o šis žemu, bet tiksliu smūgiu padvigubino persvarą 2:0.

Daugiau įvarčių per likusią rungtynių dalį pelnyta nebuvo ir anglai į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.