Anglijos čempionai prarado taškus prieš lygos autsaiderius

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester City“ ir „Crystal Palace“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

7

Julianas Alvarezas 5-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį atrėmė Deanas Hendersonas.

Rodri 16-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Jackas Grealishas 24-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0.

Michaelis Olise 44-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis skriejo virš skersinio.

Rico Lewisas 54-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Bernardo Silva 63-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau D.Hendersonas dar kartą apgynė savo saugomus vartus.

Jeanas Philippe Mateta 76-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino susitikimo rezultatą 1:2.

M.Olise 95-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 2:2.

Tuo tarpu kitame susitikime Londono „Chelsea“ namuose 2:0 nugalėjo „Sheffield United“ futbolininkus.

Cameronas Archeris 24-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Mykhailo Mudrykas 27-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Cole‘as Palmeris 54-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0.

Nicolas Jacksonas 61-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Jamesas McAtee 71-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo Djordje Petrovičius.

Conoras Gallagheris 79-ąją minutę atliko pavojingą smūgį ,tačiau kamuolys skriejo greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Perdavimo sulaukęs Armando Broja 84-ąją minute atliko smūgį, tačiau kamuolys dar kartą skriejo greta vartų.