Akvilė Gedraitytė tarptautinėse treko varžybose Čekijoje (Prostejove ) – antra. Ketvirtadienį surengtų dviračių treko varžybų „GP Tufo – VC Olomouskeho Kraje“ (UCI II kategorija) moterų ir jaunių eliminavimo rungtyje Akvilė Gedraitytė iškovojo 90 pasaulio reitingo taškų.

Nugalėjo slovakė Alžbeta Bačikova. Trečia buvo danė Elien Hjollund Klinge.

Šioje rungtyje dalyvavo 24 dviratininkės iš 13 šalių.

Moterų ir jaunių skrečo rungtyje (10 km, 33 ratai) A. Gedraitytė finišavo penkta. Tai jai atnešė 70 pasaulio reitingo taškų.

Nugalėjo ukrainietė Kateryna Velyčko. Antrą vietą iškovojo Laoso atstovė Fanny Cauchois One, o trečią – A. Bačikova. Ketvirta finišavo E. H. Klinge.

Šioje rungtyje dalyvavo 20 dviratininkių iš 13 šalių.