NBA čempionate Jonas Valančiūnas antras rungtynes iš eilės žaidė prieš buvusią savo komandą. Bet jei Toronto „Raptors“ įveikti pavyko, mače su Memfio „Grizzlies“ buvo patirta nesėkmė.

Namie žaidę Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininkai (23/35) „Grizzlies“ komandai (41/18) pralaimėjo rezultatu 109:121 (27:37, 26:28, 30:28, 26:28).

Jau pirmame kėlinyje „Pelicans“ atsiliko dviženkle persvara, o antrame vienu metu komandas skyrė 20 taškų (42:62). Šeimininkai vėliau taip ir nesugebėjo pavojingai priartėti prie varžovų.

J. Valančiūnas „Pelicans“ gretose buvo tarp rezultatyviausių. Lietuvis per 27 minutes įmetė 19 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir blokavo 2 metimus. Jis pataikė 6 dvitaškius iš 7, 1 tritaškį iš 4 ir visus 4 baudų metimus.

Puolėjas iš Lietuvos praleido „Grizzlies“ pustrečio sezono, o į Naująjį Orleaną atvyko praėjusių metų vasarą.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 30 (12/20 dvit., 0/5 trit.), Jonas Valančiūnas 19 (6/7 dvit.), Brandonas Ingramas 18 (7/15 dvit.), Jaxsonas Hayesas 13.

„Grizzlies“: Tyusas Jonesas 27 (8/10 dvit., 9 rez. perd.), Jarenas Jacksonas 23 (7 atk. kam.), Brandonas Clarke'as 18 (8/9 dvit.), Stevenas Adamsas 14.