Daugiausiai vartotojų pranešimų apie trikdžius gauta apie 19 val. vakaro Lietuvos laiku, rodo tinklalapio „DownDetector“ duomenys.
Remiantis „DownDetector“, gedimas daugiausia paveikė žmones, naudojančius „Twitter“ per žiniatinklį. Maždaug 13 proc. stebėtojos užregistruotų skundų buvo gauti iš mobiliųjų programų naudotojų, 10 proc. pranešimų susiję su interneto ryšiu.
„Kai kurios „Twitter“ dalys šiuo metu gali neveikti taip, kaip tikimasi“, – rašoma bendrovės techninės pagalbos paskyroje tviteryje, dėl šios problemos kaltinant „nenumatytas“ platformos atnaujinimo pasekmes.
„Twitter“ yra viena įtakingiausių socialinių tinklų platformų pasaulyje, kurią naudoja pasaulio lyderiai, žiniasklaida, įmonės ir įžymybės.
Be nerimo dėl techninių operacijų, nerimaujama ir dėl naudotojų saugumo platformoje, nes buvo atleista didelė dalis darbuotojų, atsakingų už turinio moderavimą ir kovą su dezinformacija.
Dar daugiau ginčų kilo, kai „Twitter“ leido naudotojams, kurių paskyros buvo blokuotos, grįžti į platformą, įskaitant buvusį JAV prezidentą Donaldą Trumpą. „Twitter“ taip pat sustabdė – o vėliau – atnaujino E. Muską kritikavusių žurnalistų paskyras.
Pietų Afrikoje gimęs milijardierius pareiškė, kad smarkiai sumažintos „Twitter“ sąnaudos išgelbėjo įmonę, o praėjusią savaitę pareiškė, kad pasitrauks iš generalinio direktoriaus pareigų, kai tik suras „kažką pakankamai kvailą, kad imtųsi šio darbo“.