• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vienoje Markučių rajono gyventojų „Facebook“ grupėje gyventojai piktinasi rajone paplitusia narkomanija narkomanai svaiginasi ir viešose vietose. Vienas gyventojas taip pat užfiksavo neįprastą vaizdą.

Vienoje Markučių rajono gyventojų „Facebook“ grupėje gyventojai piktinasi rajone paplitusia narkomanija narkomanai svaiginasi ir viešose vietose. Vienas gyventojas taip pat užfiksavo neįprastą vaizdą.

REKLAMA

Markučių gyventojų grupėje „Vieninga Markučių bendruomenė“ keli gyventojai skundėsi nevaldoma narkomanijos problema rajone.

Vienas gyventojas pasidalino liepos 2 dieną užfiksuota nuotrauka, anot jo, padaryta netoli Medininkų gatvės. Nuotraukoje matomas juodas automobilis, ant neštuvų nešamas žmogaus kūnas. Anot tapatybės neatskleudusio skaitytojo, šis automobilis išvežinėja perdozavusių narkomanų kūnus. 

Dėl susidariusios situacijos gyventojai kaltina Vilniaus miesto savivaldybę bei Vilniaus apskrities policiją. 

„Policijai nerūpi, nu jūs pagalvokit, kiek metų jau eina, niekas nesikeičia“, – rašė vienas gyventojas. 

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvos policija gal galėtų ką pakomentuoti? Pabandykit pasivaikščioti tarp 19-21 val. toje Subačiaus g. atkarpoje – pasijausite kaip prieš 25 metus, kai baisu būdavo Užupio rajone prasieiti“, – rašė kita gyventoja.

REKLAMA

Dar viena gyventoja teigė, jog minėtoje vietoje atsirado naujas platinimo taškas.

„Jie ten badosi ne dėl šiukšliadėžių, o dėl atsiradusio pardavimo taško Pakraščio/Subačiaus g. susikirtime. Dar jie badosi nugriautos slėptuvės statybvietėje ir krūmuose prie Subačiaus g. 109. Šniūrais narkomanai eina ten. Policija jau vadina šią vietą taboru, ir savivaldybė viską žino, bet veiksmų kol kas nulis“, – komentavo viena vilnietė. 

Nuo to laiko kai savivaldybė perstatė šiukšliadėžes ir tokiu būdu už jų buvo sukurta jaukia vieta narkomanams badytis, gyventojai pastoviai prašo savivaldybė grąžinti šiukšliadėžes į seną vietą, giliau Medininkų gatvės, kur jos būtų matomos iš visų pusių, bet Vilniaus miesto savivaldybė laiko tai netikslinga“, – skundėsi minėtą nuotrauką įkėlęs gyventojas.

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt ir anksčiau rašė apie vis dažniau gyventojų užfiksuojamus šokiruojančius vaizdus Markučių rajone – štai praėjusiais metais internete plito vaizdo įrašas, kuriame matoma, kaip vienas narkomanas padeda susileisti švirkštą kitam, ant žemės gulinčiam narkotikų vartotojui. 

Dėl užfiksuoto vaizdo, bei skaitytojos minimo platinimo taško Subačiaus gatvėje, naujienų portalas tv3.lt kreipėsi į Vilniaus miesto savivaldybę ir Vilniaus apskrities policiją. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vilniaus miesto savivaldybės atstovas spaudai Gabrielius Grubinskas paaiškino, jog nuotraukoje matomas automobilis buvo iškviestas policijos.

„Tai yra „Grindos“, kuri vykdo palaikų išvežimą Vilniaus mieste, automobilis. Jį iškviečia policijos pareigūnai“, – komentavo G. Grubinskas

Vilniaus apskrities policija – pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti

Naujienų portalui tv3.lt Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorokovskaja patvirtino, jog policija žino apie narkotikų platinimo tašką Pakraščio/Subačiaus g. susikirtime.

REKLAMA

„Policijai esanti situacija Subačiaus ir gretimuose gatvėse yra žinoma. Iki šio laiko yra išaiškintas ne vienas atvejis dėl narkotinių medžiagų platinimo, pradėti ir atlikti tyrimai. Šiuo metu taip pat vykdomos policinės priemonės nusikalstamoms veikoms užkardyti ir išaiškinti“, – komentavo J. Samorokovskaja.

Be to, policijos duomenimis, šiemet Subačiaus gatvėje buvo aptikti du lavonai – vienas sausio 11 dieną, kitas – liepos 2 dieną, tą pačią dieną, kai buvo užfiksuota skaitytojo nuotrauka. Dėl abiejų atvejų policija pradėjo ikiteisminius tyrimus mirties priežasčiai nustatyti

Čia laisviečių kontingentas?
bet jie is kazkur gauna pinigu narkotikams,uz dyka neduoda..Tai reiskia,kad vagia,apiplesineja ir pan.O tai jau visu reikalas.Nukentet gali bet kas,ne tik jie patys.Kiek metu tabora tvarke??
Nerėkalokit, negadinkit biznio policininkams. Dar narkošas vaikytis reiks.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų