Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Kas atsakus, kodėl kartas nuo karto išlenda visokios dujotekanos ir etc senai nuvalkiotos temos? Negi ir žurnalistų galvose ta nelemta KRIZĖ įsitaisė? Ar jie rašyti apie ką nors rimčiau, nebeturi ar nebesugeba? Akivaizdi kūrybinė krizė... Štai iki ko šalį nustekeno visokie valdantieji...
Cyvui. Su Radvilomis ir luomine monarchija atrsargiau. Ar perskaitei visas Solomino knygas rusu k., kaip man zadejai?
Nelaikau visų skaitytojų tiek paikais žiopliukais, kolega :)
DUJOTEKANA RIMTA KOMPANIJA ,NORECIAU TEN DIRBTI BUCIAU JUMS NAUDINGAS
Man būtent ši hyperbolė ,kone, labiausiai: kaž kaip 'zadzielo za žyvoje'- amžinos stipriųjų nuodemės, beje išplaukiančios iš jų godumo viskam, viskam ...
šaunu
"...Reformavimu labiausiai pasirūpino ta pati anų laikų „Dujotekana“ ir jos konkurentai..."
Tomai, pavojingai nuslydai. Skaitytojas gali pagalvoti, kad iš tikrųjų manai, jog laikai "valstybininkus" kokiais nors reformatoriais.
Tomai, pavojingai nuslydai. Skaitytojas gali pagalvoti, kad iš tikrųjų manai, jog laikai "valstybininkus" kokiais nors reformatoriais.
Gairės: Radvilos, oligarchija, Dujotekana, istorija
Nereikia paniršti, kad XIV-XVIII amziuje piliečiai skaitėsi tik bajorai, miestiečiai, baudziauninkai ir net pirklai buvo tik valdiniai ir jokių teisių neturėjo, o tik prievoles. Tad ir rikimų teisę turėjo tik bajorai, kurie pavietų seimeliuose išsirinkdavo savo atstovu - didikus, kur pastarieji atstovaudavo juos Seime. Tais laikai irgi būta įvairių papirkinėjimų, įvairių pazadų ir kitų nesąmonių. Kartais didikai savaitėmis tuos bajorus girdydavo. O būdavo tokių bajorų, vadinamų plikbajoriais, kurie jokio turto neturėdami, išskyrus savo bajorystės liudijimą ir kardą, gyveno vien iš tų didikų malonės. O dabar argi ne viskas panašiai vyksta?
Lyginti Radvilas su "Dujotekana" yra pikdžiugiška ir niekinga.
REKLAMA
REKLAMA
Radvilos ir „Dujotekana“