Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
priklausomybė pirma nužudė aktoriaus valią ir savivertė tapo žudike
2 kartus rasiau policijai apie savyzudybe ,jie net nekalbejo kas kodel tiesiog iskviete greitaja ,isveze i ligonine ,ir ten mazai kalbejom ,problema neispresta , kodel sumazejo savyzudybe -todel kad sumazejo vyru
Atsakau. Taip, daržovių marinavimas ir namų ruoša labai svarbūs namų židinio saugotojos darbai ir dar, kodėl tik viena moteris bendrus vaikus turi nuo visko apginti,turėdama šeimos galvą,juk už tikro vyro kaip už pečiaus) taip turėtų būti.
Dėl židinio saugojimo suvokimo.Mano suvokimas labai teisingas ir realistiškas,kas labai nepatinka tokių pažiūrų vyrams,kaip Tamsta, tada kas belieka, tik sumenkinti tą suvokimą...)Kas per supratimas: pirmą kartą girdžiu,jei dėl gimdymo gali numirti,tai jau daiktas ir niekam nereikalinga čia tų gimdymo komplikacijų aiškinimas,kai numirti galime visi šimta kart greičiau nuo visų kitų ligų, tame tarpe ir Tamsta,negimdydamas.Tai kaip čia su tuo daiktu? Jei vyras turi galimybę numirti,irgi daiktas.
Jei moteris silpnesnė fiziškai, tai jokiu būdu nesuteikia jokio preteksto vadinti jos daiktų.Kaip moteris vyro gyvenimo palydovė,taip vyras moters gyvenimo palydovas,argi ne? Ir kur čia matote skirtumą. Nesakiau, kad gimdo asmenys,tik sakiau, kad gimdo gyvi sutvėrimai,ne daiktai.Kaip ir minėjau, moters funkcija gyvenime ir sunkesnė,ir sudėtingesnė.Išnešioti,pagimdyti,užauginti,dirbti.Vyro-tik dirbti.Tai kur čia nelygiavertiškumas?Sakyčiau,pranašumas gyvenime moters daug didesnis ir ryškesnis.
Apie realizaciją šeimoje.Na, šeimoje realizacija tiek vyrų,tiek moterų tokia pati,nes šeima- tai dviejų žmonių kūrinys ir ją saugoti bei puoselėti turi abu.
Kuo skiriasi išlaikytinė nuo dirbančios? O tuo ir skiriasi, kad pirmoji yra nesavarankiška ir priklausoma ir dažnai nelaiminga ir jaučia nepilnavertiškumo jausmą,o antroji jaučianti savo vertę, pasitikinti savimi,daug platesnio požiūrio į gyvenimą,ir visai čia tie pinigai nesvarbu, mažiau jų ar daugiau, bet žinai,jog jie -tavo:)
Ir dar. Moters vadinimas daiktu - šlykštus ,niekinantis požiūris,baisi nepagarba. Tai noriu paklausti - o Jūsų žmona, duktė, anūkė,pagaliau motina- Jums irgi daiktas? Vien todėl, kad silpnesnės fiziškai.?)
@Vardui ; ne vien moteris turi ginti mažuosius, tačiau kam [ligoninėje] po gimdymo pakiša [dokumentus] dėl injekcijų, kas vaikšto pas gydytojus, kas tvarko absoliučią daugumą reikalų susijusių su mažaisiais, kai tuo tarpu vyrai būna darbe?
Dėl tikimybės numirti vėl puolate į kraštutinumus. Tikimybė mirti nuo ligos, ar auto įvykyje ir pan., tiek vyrams, tiek moterims yra sąlyginai lygios, tačiau tikimybė mirti nėštumo arba gimdymo metu moteriai yra procentinė, o vyrui nulis. Pamėginkite tai suprasti padėjus emocijas į šoną.
Jūs piktina tai, kad dėl moters fizinio silpnumo pavadinau ,daiktu'? O tai, kad būtent dėl moters fizinio silpnumo turi mažesnes darbų perspektyvas, kurios dėl IT technologijų dar labiau susiaurės; kad yra viena iš pagrindinių grupių prekyboje žmonėmis ir t. t., nepiktina? Pažvelkite į pasaulį ir paanalizuokite kur ir kaip elgiamasi su moterimis. Manau, kad nustebsite, kad net [JAV] elgiamasi su moterimis kaip su daiktais, o jei pažvelgsite į naujausius įvykius, tai pamatysite, kad elgiamasi blogiau negu su daiktais.
Gal dar netyčia manote, kad turite moterų [teises]? Jei taip, tai nurodykite kur tiksliai yra tos moterų [teisės].
Toliau... Gimdo ne daiktai? Kodėl kabinėjatės prie nereikšmingų dalykų / žodžių? Gal dar nežinote ką reiškia žodis: daiktas? - Daiktas - kiekvienas materialinis tikrovės objektas. Jūs ,žioplas daiktas' (be įžeidimo) - girdėjote tokį senolių posakį? Kitaip tariant, patinka Jums tai ar ne, tiek moteris, tiek kumelė ir kiti gebantys gimdyti subjektai yra daiktai. Ir taip, kai kurios moterys, kai kuriuos vyrus, taip pat naudoja kaip daiktus, tačiau tai sąlyginai reti atvejai lyginant ,vice versa'.
„[...] šeima- tai dviejų žmonių kūrinys ir ją saugoti bei puoselėti turi abu.“ - taip, tačiau kiekvienas tai daro savotiškai, pagal savo fizinius ir protinius gabumus.
Jūsų paskutiniuose komentaruose pastebėjau gamtos dėsnių neigimą. Kaip manote, kaip ,toli su tuo nukeliausite', ką tuo pasieksite?
Diskutuojant apie pranašumus, tai Jūs neišvardinote absoliučiai nieko ką daro moteris ir ko negalėtų padaryti vyras. FYI: vienintelis pranašumas kurį turi moteris, tai gebėjimas išnešioti ir pagimdyti naują gyvybę. Tačiau, jei tikėti tuo, kad dirbtinės gimdos greitu metu galės atlikti tą patį, tai moterys nebeturės absoliučiai jokio pranašumo.
Kuo skiriasi išlaikytinė nuo dirbančios? Jūs panaudojote vieną pavyzdį, aš mintyse turiu kitą. Mano nuomone, kad ta kuri sėdi namie su mažyliais yra daug pranašesnė negu ta, kuri dirba. Karjeristės dažnai neturi vaikų, ir pinigų į aną pasaulį nepasiima. Ta, kuri augina mažuosius, jiems pradėjus lankyti [mokyklą] gali daryti ką nori. Dirbančios neturi resursų, ypač laiko, kad tinkamai pasirūpintų vaikais. Verkė viena tokia neseniai, kad "gydytoja" privertė sumarmaliuoti dukrytę, šiek tiek vyresnę negu metukų. Kodėl ji leidosi priverčiama, patikėjo, kad niekur negalės važiuoti? Ats: nes nepasidomėjo reglamentavimu. Jei būtų pasidomėjusi, tai būtų žinojusi, kad injekcijos neprivalomos ir judėjimo laisvės apribojimų nėra. Dirbo, tad neturėjo laiko pasidomėti? Na, dabar gali auginti invalidę.
Tos, kurios nedirba ir jų pagrindinė pareiga auginti mažuosius, piestu stojasi už juos, domisi, nei kaukių nedėvėjo. - turi tam laiko, namuose sėdi ir kaip verkia neteisėti biurokratai: užsiima "popieriniu terorizmu", t. y., išsireikalauja informaciją iš [LR įstaigų] ir jei reikia jais pamojuoja kam reikia, pvz., "medikams" po nosimi, jei pasakymo nesupranta.
Dar... Kam tuomet apskritai reikalingas vyras, jei "viską" ir pinigus turi "savo"? - Štai čia ir prasideda iškreiptas moterų suvokimas apie šeimos židinio saugojimą, prisideda prie daugiau negu 50 % skyrybų atvejų.
Toliau... Jūsų komentaro paskutinė pastraipa-klausimas. Matosi, kad nesigilinate į mano komentarų turinį, turite mažai žinių apie tai kas vyksta pasaulyje, nesate analizavusi moters ,vietos pasaulyje'. Priešingu atveju taip nereaguotumėte ir tokio klausimo galimai nei neužduotumėte.
Na ir, kad susiaurinti diskusiją, gal atsakykite tik į vieną, jau užduotą klausimą: kur pagal Jūs yra moterų [teisės]?
Kai nužudymas priskiriamas savižudybei, tai irgi blogina statistiką.
Tęsiu.Va,čia ir prasideda idomumas. Ar ne iš to ir išplaukia vyro noras moterį laikyti namuose? Kada vyrui viskas galima,moteriai -ne?
Ateities niekas nežinome, tačiau aptarti esminius norus prieš vestuves- būtina,Kas nutiks, kai Jūs savo norą matyti žmoną namuose pasakysite po, jai to net nenutuokiant?
Na,dėl kultūrinio paveldo jau kaip ir išaiškėjo:)gerai sakoma: moteris ieško princo,vyras-tarnaitės.:) Tikra tiesa. O be to, supraskime, niekada nebus taip, kad visi vyrai vieni pajėgtų išlaikyti šeimą.
@Nežinau Patikslinimui-taip.Moteris ir vyras- dvi lygiavertės asmenybės.O kas neš atsakomybę,kai šeimoje keturi vaikai ir miršta vyras? Vyrai dažnai palūžta,moterys tą naštą pakelia ir neša garbingai.Labai įdomu, kur Jūs matote moters ir vyro nelygybę,pagal Jus- vyro pranašumą? Kai moteris išnešioja,pagimdo,išaugina vaikus, prižiūri namus, laiko tris namų kertes ir dar eina į darbą.
Dėl skyrybų problemų sprendimo.Visas tų bėdų problemas žinome.Sugriaunama greit, atstatoma sunkiai.Požiūris į žmogų.Šeima, mokykla, visuomenė.Kol nebus visame kame esminių pokyčių,tol nebus ir tvirtų šeimų.
Man buvo šokas Jūsų nuomonė dėl klimaksinio vyro poelgio, kai pats norite matyti šeimoje idealią moterį.Palinkėsiu pagarbesnio požiūrio į Moterį.Patikėkite, tai daug ką keičia,Jūsų naudai.
@Tęsiu ; dar kartą: malonu su Jumis diskutuoti.
Apie moterys, kurios laiko ,tris kampus iš keturių'. - Taip, tokių moterų yra ir būna užaugina normalius, išsilavinusius vaikus. Tačiau, statistika [JAV] rodo, kad šeimos be tėvo ir tokiose užaugę vaikai yra viena didžiausių asocialaus ir nusikalstamo elgesio priežastis. Manau lygiai tas pats yra ir [Lietuvoje] tik pasireiškia kiek kitaip, ne tik nusikalstamumu, tačiau, pvz., dideliu skyrybų skaičiumi, susvetimėjimu, apatija ir t. t.. Šioje vietoje, manau, galima paminėti kultūrą ir Jūsų pasakymą: ,,sugriaunama greit, atstatoma sunkiai''. - Manau šią situaciją pagerintų jau mano minėtas pasikeitimas visuomenėje, kur būtų priimtina, kad moterys augina vaikus, o vyrai dirba.
Ir kas būtent Jūs nustebino apie klimaksinį vyrą? Na būna tokių ir, manau, kad dėl tokių verkti tikrai nereikia.
Beje, mažylių auginimas, tai ne kalėjimas namuose, tačiau laisvė. Ypač jei mažyliai sveiki ir pradeda lankyti [mokyklą]. - Tikiuosi, čia plėstis nereikia.
@Vardas Plėstis ne neverta, o būtina. Vaikams reikalingi abu tevai. Tačiau aplink žinau ne vieną šeimą, kurioje viena mama užaugino gerus vaikus. Nesakau,kad taip turi būti,tik atsakiau į Jūsų teiginį dėl keturių vaikų.
Dar. Dar kartą pasiskaitykite savo teiginį:kas liečia vyrų klimaksą,tai moteris kuriai (ir JOS mažyliams) užtikrintas pilnas išlaikymas po skyrybų, tai koks skirtumas tas klimaksas? Ar jaučiate, kad jau ir vaikai patampa JOS? O tokių vyrų, panorusių keisti pavargusią, nusibodusią namų šeimininkę į nemačiusią gyvenimo sunkumų jauną kūną yra nemažai. Sakote, nereikia verkti, kai sugriautas moters gyvenimas? Tada kodėl Sakote, verkia vyrai, palikti moterų ir puola į depresija?Skirtumas tas, kad moteris gali likti ant ledo, nedirbusi gyvenime, praradusi savo įgūdžius ir kvalifikaciją.Daznai tokie vyrukai tik sumoka vaikams alimentus. Mažylių auginimas - tai abiejų pasirinkimas, turėti vaikų ir tai didelis džiaugsmas. Tačiau apie laisvę namuose negali būti nė kalbos. Tai sunkus darbas. Pamėginkite apsikeisti vietomis su moterimi nors mėnesiui, išleiskite atostogų, likite su mažais vaikais vienas namuose ir tada pajausite tos laisvės skonį.:))) Ko niekada nepadarysite.
@Manau Vyrai padeda moterims realizuotis šeimose. Nu visaip mąsčiau, bet taip ir nesupratau...:)
@Krisk aukštielninkas ; taip, moterys realizuoja save šeimose, kaip motinos, šeimos židinio sergėtojos.
@Manau ; mano pateiktas pavyzdys su trim mažyliais ir gimus ketvirtam, buvo apie faktą, kad nėštumo ir / arba gimdymo metu pavojus tenka tik moteriai, ir, kad moteriai mirus visa atsakomybė tenka vyrui. Vyrui mirti moters nėštumo ir gimdymo metų tikimybė yra NULIS. Dėl to ir paminėjau, kad moteris daugiau kaip daiktas (taip, ne labai gražus apibūdinimas, tačiau kaip apibūdinti kitaip?)
Ir taip, vyrų klimakso metu, vaikai tampa JOS, nes na vyrai pas jaunas pabėga ne vaikų auginti (taip jau yra).
Ir taip, sakau (rašau), kad nereikia verkti dėl klimaksinio vyro (kas nuo verkimo pasikeis). Ir būtent dėl to, kad tokių vyrų yra daug ir rašau, kad išlaikymas moters po tokių skyrybų ir ypač jei moteris buvo atsidavusi šeimai, tai vyro pareiga.
Toliau...
Maždaug apie 40-uosius metus vyrai pradeda suprasti, kad svarbu yra šeima, vaikai, tačiau normalios moterys jau būna susikūrusios šeimas. Tad, taip, vyrai tuomet jautriau reaguoja į nesėkmes su moterimis, prasigeria ir t. t. Dar vienas niuansas tokio amžiaus vyrams yra finansinė padėtis. Jei iki 40 nesusikūrė gero ir stabilaus finansinio gyvenimo, tai suvokia, kad šeima ne labai ir šviečiasi. 50+ prasideda ligos, bedarbystė ir vualia... . Moterys, kaip minėjau, būna išlaikomos vyrų ir realizuoja save šeimose (jei ne karjeroje). Kur realizuotis vyrams? Kas išlaikys juos?
Toliau... Sakote (rašote) vaikų auginimas yra įgūdžių praradimas? Ar nematote 4-os industrinės revoliucijos ir nežinote kuo tai baigsis ne tik moterims, tačiau ir vyrams? Beje, įgūdžius tiek vyrai, tiek moterys jau senai prarado, kai dauguma pradėjo gyventi miestuose, o ne kaimuose.
Tęsinys kitame komentare.
@Manau ; citata iš Jūsų komentaro: „[...] Mažylių auginimas [...] Tai sunkus darbas. [...]“ - taip, manau, kad auginti sveikus, sąmoningus žmones yra pats sunkiausias darbas, nes reikia daug žinoti, nusimanyti, gebėti ir kovoti prieš sistemą, "specialistus", šundaktarius ir net vyrą, kuris tiki tais "specialistais", šundaktariais ir t. t. Taigi, kokių gabumų ir stiprybės turi turėti moteris / motina, kad prieš visa tai atsilaikytų ir dar užaugintų žmones? - Šioje vietoje susimąstykite, iš kur aš galiu tai taip gerai žinoti?
@Vardas Taip, puiki realizacija marinuojant daržoves ir beviltiškai laukiant negrįžtančio vyro,kuriam jau seniai nė motais nuvargusi namų šeimininkė-židinio saugotoja.Ir saugok tu nesaugojusi.;)(
Na, Jūsų pateiktas pavyzdys sako ir kita: miršta ir vyrai,ir našlių yra daug.Jei galite,prašome paaiškinti, kodėl moteris daiktas,ar tai dėl gimdymo,ar kad ji moteris, nelabai čia supratau,nes daiktai juk negimdo,gimdo gyvi sutvėrimai.Toliiau.Teigiate,kad moteriai neverta verkti dėl pabėgusio vyro,nors pats rašėte,jog vyrui,netekusiam šeimos ir moters,žemė išslysta iš po kojų.Išslysta vyrui, gerai uždirbanciam, dažnai turinčiam verslą, o moteriai, niekur nedirbusiai, neturinčiai jokio materialaus pagrindo po kojomis,pagal Jus , nieko tokio,žemė iš po kojų neišslysta,nes ji juk tik daiktas.Ir kaip dažnai dar tie vyrukai užmiršta tą išlaikymo pareigą. Tęsiu .
@Manau Jeigu Jūs teigiate, jog moteris realizuojasi šeimoje, ten, kur ji visiškai priklausoma nuo vyro ir išlaikoma,ir nežinia,kas kada šaus į galvą tam vyrui,tai apsaugok Dieve nuo tokios realizacijos.Ir jau kaip ten bebūtų,vyresniame amžiuje vyras, o ne moteris visada ir darbą,ir išeitį iš padėties ras daug greičiau ir lengviau .
Tai visgi labai įdomu, kodėl moteris Jums daiktas??
@Tęsiu ; jei Jūs manote, kad manipuliuojant daržoves galite apginti mažuosius nuo "specialistų", šundaktarių ir net vyro tikinčio jais, bei užauginti sveikus žmones, tai klystate. Taip pat, manau, kad ribotai suvokiate šeimos židinio saugojimą.
Kodėl moteris "daiktas", tai esmę jau rašiau: nėštumo arba gimdymo metu yra procentinė rizika numirti. Galima šiek tiek išsiplėsti: nėštumo metu arba po gimdymo išsivysto visokios ligos, pvz., diabetas, šlapimo nelaikymas, anemija, invalidumas ir t. t., tad bet kokiu atveju, nori to ar ne moteriai tenka rizika po nėštumo, gimdymo tapti priklausomai nuo vyro. Ir kaip Jūs minėjote: vyrams lengviau rasti darbą, sprendimus; priduriant, vyrai lengviau ir daugiau nudirba buities darbų, kad ir patys susitvarko mašiną; tuo tarpu moteris nei vandens iš šulinio pasisemti negali (tam tikromis aplinkybėmis). Kitaip tariant, dėl savo fiziologinių priežasčių, moteris nėra ir negali būti lygiavertė vyrui ir yra labiau vyro palydovė (palydos prasme) - (daiktas).
Ir nepulkite į žodžių reikšmių kraštutinumus, nes jei pradėti kabinėtis iki smulkmeniškumo, tai konstatuoju faktą: ASMENYS taip pat negimdo.
Apie žemę po kojomis. Jūs minite visuomenėje nusistovėjusias ir žinomas problemas, kurias, mano nuomonė išspręstų pasikeitusi visuomenės kultūra / požiūris, kad moteris turi auginti vaikus, o vyrai dirbti. Esant tokiai kultūrai, visuomenėje būtų sutvarkyti atitinkami sraigtai. Kadangi to dabar [lietuvių] kultūroje nėra, moterys atsidavusios šeimai prisiima riziką pačios ir pasekmėmis turi pasirūpinti pačios. Kaip nedetalizuosiu, nes kiekvienas atvejis individualus.
Apie savęs realizacija šeimoje. - Paaiškinkite man kuo skiriasi moteris, kuri nedirba, yra išlaikoma vyro, turi gerokai daugiau laiko sau PALYGINUS su moterimi, kuri dirba ir išleidžia visus pinigus mokesčiams, maistui, drabužiams, nes na jei abu dirba, tai abu ir moka, o ne tai, kad abu dirba, vyras už viską moka, o žmona viską pasilieka sau ir po skyrybų verkia, kad jai "žemė slysta iš po kojų".
Reikia griežtai bausti visus savižudžius.
@BMW vairuotojas ; LOL... Kaip? Iškasti ir pasodinti į kalėjimą?
@BMW vairuotoja Bausti dar neužkasus. Kai kurie žudikai gyvena su lavonu dar savaitę, po to užkasa savo darže.
@Kriminalas ; skaitykite savo komentarą tiek kartų, kiek reikia, kad suprastumėte kokią nesąmonę parašėte.
Lietuvoje tik baudos, abejotino reikalingumo policijos "reidai" ir dar apmokestins "už taršą"... Šita šalis virsta į policijos ir baudžiavos respubliką...
@Andrius ne vien lietuvoje ..daug kur.
Valstybės prioritetu padaryta ne žmonių gerovė, o politinės ambicijos, savi poreikiai, godumas. Ne vien savižudybėse tas atsispindi, bet ir skyrybose, kai tenka duonos kąsnio svetur dairytis. Išsiardo šeimos ir kyla dar gilesnių problemų. Kai dirbs vardan TOS LIETUVOS, tai viskas keisis. O kol dirba sau arba nežinia kam- situacija nesitaisys.
Melagiai, suprask savižudybių sumažėjo!? Štai gretimame kaime, per du metus, net 5 vyrukai tokį kelią į anapilį pasirinko ir visi jie buvo iki 50 metų. Beje, nebuvo jie nei prie stikliuko prisirišę, nei ką, tiesiog nedarbas, vienatvė, artimųjų netektys ir kt.
Tokia ta,, gerovės valstybė''!!!
Žiauru
Arba Gert,arba rukyti!
@Ka daryti?Ka daryti? ; emigruoti.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų