• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dešimtys lietuvių turistų jau vien per pirmą vasaros mėnesį atostogaudami užsienyje buvo apvogti aktyviai įsisiautėjusių ilgapirščių. Vagys keliaujantiems lietuviams iš kišenių traukia pinigines, dokumentus, laikrodžius ir kitus didesnės vertės daiktus, išdaužia automobilių langus ir išsineša krepšius, rankines.

Dešimtys lietuvių turistų jau vien per pirmą vasaros mėnesį atostogaudami užsienyje buvo apvogti aktyviai įsisiautėjusių ilgapirščių. Vagys keliaujantiems lietuviams iš kišenių traukia pinigines, dokumentus, laikrodžius ir kitus didesnės vertės daiktus, išdaužia automobilių langus ir išsineša krepšius, rankines.

REKLAMA

Draudimo atstovai sako, kad vidutinė nuo vagių nukentėjusių turistų patiriama žala siekia 2000 eurų. 

Internete apstu vaizdo įrašų, kuriuose užfiksuota, kaip vagys apiplėšinėja į šalį atvykusius turistus. Pavyzdžiui, Romoje užfiksuota, kaip kišenvagės susistumdo su turiste prie metro ir nepastebimai iš rankinės ištraukia jos telefoną. 

Dar vienas pavyzdys – Orlando mieste Floridoje šaligatviu einančią moterį pasiveja vagis, parbloškia ją ant žemės ir iš rankų išplėšia rankinę. 

REKLAMA
REKLAMA

O Naujajame Orleane, Luizianoje užfiksuotas dar žiauresnis išpuolis. Ten gatve einančius turistus užpuola net 4 kartu veikiantys vagys, kurie ne tik apiplėšia praeivius, tačiau juos dar ir fiziškai sužaloja – pribėgę iš galo užvožia per galvas ir pargriauna ant žemės. 

REKLAMA

Kelionių gidė pastebi, kad labai dažnai ilgapirščiai susivilioja būtent lietuvių kišenėmis. 

„Mes Lietuvoj per daug gerai gyvenam, kaip aš sakau, ir per daug saugiai. Ir mes esam šiek tiek atsipalaidavę. Ir taip, kišenvagių yra visuose didžiuosiuose miestuose“, – sako kelionių gidė Angelina Zaleckaitė.

Dar viena ryški problema – turistų naivumas. Kelionių gidė pasakoja, kad dažniausiai keliautojai įsivaizduoja, kad vagis būtinai turi būti agresyvios išvaizdos. Visgi, sukčiai gudrūs ir turistų naivumu pasinaudoja. 

REKLAMA
REKLAMA

„Esu mačiusi, kaip vagia poros su mažu kūdikiu ant rankų, viešbučiuose, pavyzdžiui, taip daro. Esu mačiusi, kaip restorane apvagia visiškai angeliškos išvaizdos diedukas ir bobutė vieną iš šalia staliuko sėdinčių žmonių. Tai tiesiog, vagys nepanašūs į vagis“, – teigia A. Zaleckaitė.

Vidutinė žala – 2 tūkstančiai eurų

Draudikai taip pat akcentuoja labai ryškią tendenciją, kad prie saugaus gyvenimo pripratę lietuviai linkę atsipalaiduoti atostogų metu. Nežiūri, kur palieka daiktus, tampa patiklesni ir naivesni. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Atostogos yra tas metas, kai žmonės atsipalaiduoja, įjungia atostogų režimą, nenori rūpesčių, nori mėgautis smėliu, jūra, kavine, miestu. Ir tas turi savo pasekmes“, – sako „Lietuvos draudimo“ atstovas Saulius Abraškevičius. 

O pasekmės, kaip teigia atstovas, dažniausiai būna liūdnos. Kišenvagis gali netikėtai sujaukti kelionės planus ir pridaryti nemažų nuostolių. 

REKLAMA

„Tai vidutinė žala svyruoja apie 2000 eurų. Tai reiškia, jeigu taip dėliotume, kokie daiktai ar kokių daiktų praradimas tai galėtų sukelti, tai, matyt, yra kažkoks brangesnis telefonas prarastas, piniginė su pinigais, gal fotoaparatas, juvelyrika“, – teigia S. Abraškevičius. 

Draudimo atstovas pastebi, kad pasitaiko tokių keliautojų, kurie vagystės atveju kreipiasi į draudėją ir reikalauja žalos atlyginimo, nors sutartyje tai nebuvo paminėta. 

REKLAMA

„Per kelių metų istoriją, atsimenu gal tik kelis atvejus, kai klientas tikėjosi, kad galbūt jisai buvo apvogtas, įvyko vagystė ir bus kompensuojamos tam tikros išlaidos“, – prisimena BTA draudimo atstovas Gediminas Bulenokas. 

Deja, kad ir kaip norėtųsi praradus brangų daiktą ieškoti kaltų, kelionių gidė atsako griežtai. 

„Aš sakysiu taip, kad visos vagystės būna tiktai dėl per didelio pasitikėjimo ir atsipalaidavimo“, – teigia A. Zaleckaitė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Patarimai keliaujantiems

Nors pagrindiniai patarimai kaip apsisaugoti nuo vagių atostogų metu atrodo akivaizdūs, visgi, kaip sako kelionių gidė, į juos turistai labai dažnai žiūri pro pirštus. Ji primena, kad svarbiausia yra savo daiktus laikyti šalia, nepasitikėti aplinkiniais, išlikti ypač budriems vietose, kur būriuojasi daug žmonių. 

„Turistams sakau, kad niekada nelaikyti visų kiaušinių vienoj pintinėj. Tai reiškia, pinigus išsiskirstyti, dokumentus“, – sako kelionių gidė. 

REKLAMA

Jei tenka susidurti su vagyste, visi specialistai primygtinai rekomenduoja kreiptis į šalies policijos komisariatą, nes šansų, kad vagį policija sučiups ir pavyks atgauti savo daiktus, yra. 

Dar vienas patarimas, kuris, kaip sako gidė, skamba neįprastai, tačiau gali padėti atgauti bent dalį prarastų daiktų. 

„Buvo irgi toks atvejis, kai žmogų apvogė, ir jisai sako, pinigai nesvarbu, svarbu dokumentas, kaip aš grįšiu. Ir iš tikrųjų, tai yra vienas iš tokių, apeiti vagystės vietoje visas šiukšliadėžes. Ir ten dažnai labai būna randami dokumentai“, – pataria A. Zaleckaitė. 

Ekspertai primena, kad aktyviausi ilgapirščiai yra didžiausiuose turistų traukos centruose, viešajame transporte. Taip pat dažnai apšvarinami automobiliai. 

Daugiau apie tai sužinokite vaizdo įraše straipsnio pradžioje. 

Balandžio 1 d. TV3 Žinios. Lietuvoje tebeieškomo JAV kario tėtis vis dar tiki stebuklu: „Galbūt yra šansas, kad jis vis dar kažkur ten“
Balandžio 1 d. TV3 Žinios. Dėl II pensijų pakopai numatytų 300 mln. eurų – skirtingi seimūnų pasiūlymai: bus panaudoti gynybos stiprinimui?
Balandžio 1 d. TV3 Žinios. Vaistinių atstovai paaiškino, kur galima atsiimti kalio jodido tabletes: prireiks ir asmens dokumento
Kovo 31 d. TV3 Žinios. Ar naujoji E. sveikatos programėlė palengvins gydytojų darbą ir leis pacientams greičiau pakliūti pas gydytojus?
Kovo 31 d. TV3 Žinios. pradėjo veikti pirmasis populiacinis biobankas: padės mokslininkams kiek įmanoma anksčiau ir tiksliau diagnozuoti ligas
Kovo 31 d. TV3 Žinios. Sunkios dienos Elonui Muskui – žmonės atsisako „Tesla“: „Žmona pareiškė, kad nevažinės su nacių automobiliu“
Kovo 31 d. TV3 Žinios. 30 minučių viešojo transporto bilietus palikęs Benkunskas: „Tą pamoką mes išmokom“
Kovo 30 d. TV3 Žinios. Uteniškė Edita orkaitėje „kepa“ pasakų personažus: „Žaidžiu už visą vaikystę“
Kovo 29 d. TV3 Žinios. Dėl olimpinio kelialapio dar ne viskas prarasta: Reed ir Ambrulevičius turės dar vieną bandymą
Kovo 29 d. TV3 Žinios. Gelbėjant amerikiečių karius iškilo nesklandumų: teko skubiai keisti operacijos detales
Kovo 29 d. TV3 Žinios. Vilniuje pensininkas visureigiu užvažiavo ant pusrūsio laiptų: buvo visiškai girtas
Kovo 29 d. TV3 Žinios. Žmonės augintinių plaukus išmeta parkuose ir miškuose – tikina, kad taip padeda paukščiams
Kovo 29 d. TV3 Žinios. Vaikus vėl džiugina edukacijos su delfinais: „Jie yra protingesni nei žmogus“
Kovo 29 d. TV3 Žinios. Įvedamas vasaros laikas: specialistai įspėja – valandos persukimas kai kuriems gali pakenkti
Kovo 29 d. TV3 Žinios. Baltarusiai teisėtai kerta Lietuvos sieną motoroleriais: „Susikūrėme didžiulę problemą“
Kovo 29 d. TV3 Žinios. Turėjo 4 metus pasiruošimui, bet vis tiek vėlavo 3 mėnesius – pagaliau pradėtos kalio jodido dalybos
Kovo 29 d. TV3 Žinios. Grenlandijos trokštanti JAV toliau erzina gyventojus: „Jie čia nelaukiami“
Kovo 28 d. TV3 Žinios. Tūkstančiai žąsų ilsisi Lietuvoje: tarp jų – itin retos rūšys
Kovo 28 d. TV3 Žinios. Atgimus kalboms apie Putino mirtį, politologas įspėja: „Bus kažkoks kitas Putinas“
Kovo 28 d. TV3 Žinios. Įspėjimas nenustygstantiems atgauti II pensijų pakopoje sukauptus pinigus: į sąskaitą keliaus ne visi
Kovo 28 d. TV3 Žinios. Atėjus metui keisti padangas, vilniečiai traukia į mažesnius miestus – ten kainos mažesnės
Kovo 28 d. TV3 Žinios. Lietuvoje gali atsirasti brangiai apmokamų darbo vietų – ekspertai skatina valdžią paskubėti
Kovo 27 d. TV3 Žinios. Verslai nepritaria prailgintų mamadienių idėjai: „Kiekvienas nedirbantis žmogus – nesukurta vertė“
Kovo 27 d. TV3 Žinios. Nelaimė treniruotės metu – ore susidūrė du lėktuvai
Kovo 27 d. TV3 Žinios. Pūgžlys – ilgiausios uodegos savininkas: ankstesnį rekordininką aplenkė 5 cm
Kovo 26 d. TV3 Žinios. Miškuose ieško juoduoju auksu praminto grybo: naudinga odai, virškinimui, gydo nuo alkoholizmo
Kovo 26 d. TV3 Žinios. Pasienyje su Rusija gyvenantys lietuviai pasakoja, ką tenka patirti: „Net langai dundėdavo“
Kovo 26 d. TV3 Žinios. Pirkėjams skundžiantis aukštomis pieno produktų kainomis, perdirbėjai ramina: „Situacija šiuo metu stabili“
Kovo 26 d. TV3 Žinios. Planui skirti pusę NT mokesčiu surinktų pinigų gynybai pritaria ne visi – ragina palikti gyventojams
Kovo 26 d. TV3 Žinios. Dar vienas skandalas Seimo viešbutyje – jame apsigyvenusi butą Vilniuje sūnui perrašiusi socialdemokratė
Kovo 26 d. TV3 Žinios. Lietuviai vaistus vartoja, kaip išmano – gydytojai perspėja apie liūdnas pasekmes
Kovo 25 d. TV3 Žinios. Medikus neramina galimai plintantys pavojingi „TikTok“ iššūkiai: „Toks jausmas, kad jie turi atsarginių vaikų“
Kovo 25 d. TV3 Žinios. Į Lietuvos krantus išmestos dvi ruoniukės – biologai baiminasi, kad tokių atvejų tik daugės
Kovo 25 d. TV3 Žinios. Radviliškyje nuteistas 14-metės dukros tvirkintojas – tėvas teigia, kad taip jam keršijama
Kovo 25 d. TV3 Žinios. Baigiamos dėlioti NT mokesčio detalės – Žemaitaitis ragina kai kuriuos atleisti, nes tai tiesiog neapsimokės
Kovo 25 d. TV3 Žinios. Paluckas jam metamus kaltinimus nurašo asmeniškumams: „Gal jie iš anksčiau pažįstami ir turi kažkokių nuoskaudų“
Kovo 25 d. TV3 Žinios. Ūkininkas įspėja – gegužės mėnesį pritrūks lietuviškų bulvių, teks gabentis iš svetur
Kovo 25 d. TV3 Žinios. Neeilinės pratybos Vilniuje – tarnybos mokėsi valdyti ekstremalias situacijas
Kovo 25 d. TV3 Žinios. Paaiiškėjo ES gyventojų prioritetai: kova su klimato kaita ir įvairių seksualinių mažumų rėmimas – sąrašo apačioje
Kovo 25 d. TV3 Žinios. Ši liga kasmet pasiglemžia bene tūkstantį lietuvių, tačiau, sužinoję diagnozę, vis tiek numoja ranka
Kovo 25 d. TV3 Žinios. Politologai: Rusijos reikalavimas sau pripažinti Ukrainos – ne naujiena, o Ukrainą norima tik sužlugdyti
Kovo 24 d. TV3 Žinios. Du lietuviai iš „Amazon“ išviliojo 2,5 mln. eurų – turėjo šimtus bendrininkų: „Abi pusės buvo patenkintos“
Kovo 24 d. TV3 Žinios. Buvusi mokytoja Laučienė toliau mina teismų slenksčius: „Visi simptomai veda prie politinio užsakymo susidoroti“
Kovo 24 d. TV3 Žinios. Pajūrio gyventojai nestokoja gerumo: „Dėkojam kiekvienam“
Kovo 24 d. TV3 Žinios. Prie Seimo rūmų esantys sovietinius laikus menantys užrašai valdininkų nejaudina: pakeis, kai nusidėvės
Kovo 24 d. TV3 Žinios. Išvardijo miestus, kur turite labai saugoti savo telefoną: vagystės įvyksta kas 8 minutes
Kovo 24 d. TV3 Žinios. Kaunas kovoja su varnomis: ardo lizdus, nors tai daryti – draudžiama
Kovo 24 d. TV3 Žinios. Vilnietė Alicija neslepia, kad dėl karo baimės su šeima planavo kraustytis į Ispaniją: „Buvo mintis“
Kovo 24 d. TV3 Žinios. „Maisto bankas“ siūlo keisti PVM įstatymą: „Viskas aišku, koks poveikis būtų kainoms“
Kovo 24 d. TV3 Žinios. Parduotuvės paskelbė kaip kovos su vagystėmis savitarnos kasose: gresia ir kalėjimas
Kovo 24 d. TV3 Žinios. Miškus iš surenkamų sėklų atsodinantys specialistai nerimauja: surinko 4 kartus mažiau kankorėžių
Kovo 24 d. TV3 Žinios. Mažų gyvenviečių gyventojams skundžiantis dėl nepatogumų bankai atrėžia: „Bankomatų tinklas šalyje yra pakankamas“
Kovo 23 d. TV3 Žinios. Dėl nykstančių pelkių kyla grėsmė visai ekosistemai – daliai atrodo, kad kažką keisti jau vėlu
Kovo 23 d. TV3 Žinios. Peikia vaikus, bet daro tai patys – vis daugiau tėvų nepaleidžia iš rankų mobiliųjų telefonų
Kovo 23 d. TV3 Žinios. Per 40 dienų popiežiaus gyvybei du kartus iškilo rimta grėsmė: ekspertas prakalbo apie jo tarnystės pabaigą
Kovo 23 d. TV3 Žinios. Partrenktas paspirtukininkas tik per plauką liko gyvas: po smūgio nuskriejo į sankryžos vidurį
Kovo 23 d. TV3 Žinios. Opozicija peikia „aušriečio“ siūlymą leisti statyti namelius miškuose: „Niekas nesukontroliuos“
Kovo 23 d. TV3 Žinios. Turkai lieja pyktį: suimtas mylimas meras, jo šalininkai įžvelgia Erdogano klastą
Kovo 23 d. TV3 Žinios. Po techninės apžiūros palangiškiui teko atsisveikinti su automobiliu – vyras kaltina tikrintojus
Kovo 23 d. TV3 Žinios. Namo Kaune remontui skirti 700 tūkst. eurų – kauniečiams tai kelia įtarimų
Kovo 22 d. TV3 Žinios. Dešimtmečius nematyti protestai Turkijoje: į gatves išėjo šimtai tūkstančių turkų
Kovo 22 d. TV3 Žinios. Rusų dronas Zaporižioje pražudė visą šeimą: tėvą, mamą ir 14-metę
Kovo 20 d. TV3 Žinios. Sudarytas šalių laimės reitingas: laimingiausi – suomiai, lietuviai aplenkė Baltijos kaimynus
Kovo 20 d. TV3 Žinios. Po Lietuvos kaimus keliauja laboratorija ant ratų – gyventojams atneša ir blogų žinių
Kovo 20 d. TV3 Žinios. Verslininkai prašo grąžinti PVM lengvatą: užsidaro geri restoranai, bet auga kebabų tinklai
Kovo 20 d. TV3 Žinios. Seimas siūlo įvesti cukraus mokestį: litras saldaus gėrimo pabrangų ir 30 ct
Kovo 20 d. TV3 Žinios. Dublino oro uoste siautėjo galimai apsvaigęs lietuvis – negalės skraidyti 10 metų
Kovo 20 d. TV3 Žinios. Europos Komisija ieško, iš kur paimti pinigų gynybai, bet Sirijos lyderiui skyrė 2,5 mlrd. paramą
Kovo 20 d. TV3 Žinos. Vilnietis pralošė beveik 2 milijonus darbdavio pinigų: dirbo buhalteriu skirtingose įmonėse
Kovo 20 d. TV3 Žinos. Ekspertas apie Klaipėdoje aptiktą rusų kovinę raketą: tai Europoje jau ne pirmas kartas
Kovo 20 d. TV3 Žinos. Aiškėja daugiau detalių apie Ukrainoje žuvusį lietuvį: pateko į vieną sunkiausių mūšio etapų
Kovo 20 d. TV3 Žinos. Seime – siūlymas mokyklose uždrausti mobiliuosius telefonus: „Yra tokia diagnozė – ekranų autizmas“
Kovo 20 d. TV3 Žinos. Vietoje 8 dienų kosmose praleidę 9 mėnesius astronautai grįžo namo
Kovo 20 d. TV3 Žinos. Po Donaldo Trumpo ir Volodymyro Zelenskio skambučio – euforija Baltuosiuose rūmuose
Kovo 19 d. TV3 Žinios. Pasakė, kada jau turėtų ateiti tikrasis pavasaris: „Klimatologai suteikia vilties“
Kovo 19 d. TV3 Žinios. Petras Gražulis pateko į dramą – negali atleisti patarėjo, nes šis esą neatsako į skambučius
Kovo 19 d. TV3 Žinios. Saulius Skvernelis viešai sako, kad parlamente formuojasi 5-oji kolona
Kovo 19 d. TV3 Žinios. Įvyko pokalbis tarp Trumpo ir Putino
Kovo 19 d. TV3 Žinios. JAV paprašius lietuviškų kiaušinių, ekonomistas įspėja: galime padėti tik su viena sąlyga
Kovo 19 d. TV3 Žinios. „Igničio“ vadovams – nemalonumai dėl stringančio vėjo jūros parko
Kovo 19 d. TV3 Žinios. Skandalas Telšių gimnazijoje – mokytojas įtariamas siuntęs pornografines nuotraukas ir priekabiavęs
Kovo 18 d. TV3 Žinios. Dauguma tiltų Lietuvoje – tragiškos būklės: pasakė, iš kur paims pinigų jiems taisyti
Kovo 18 d. TV3 Žinios. Veryga sureagavo į partiečių balsavimą prieš sankcijas Rusijai: „Skauda“
Kovo 18 d. TV3 Žinios. D. Trumpas telefonu kalbėsis su V. Putinu
Kovo 18 d. TV3 Žinios. COVID-19 pandemijai – 5 metai: vardija išmoktas pamokas, muziejus parengė apie tai parodą
Kovo 18 d. TV3 Žinios. JAV deportavo šimtus užsieniečių: pasinaudojo kelių šimtų metų senumo įstatymu
Kovo 17 d. TV3 Žinios. Šį stebuklingu laikomą gėrimą specialistai ragina vartoti saikingai: „Negali atstoti vaistų“
Kovo 17 d. TV3 Žinios. Gyventojai netveria džiaugsmu – pastebėjo pavasario pranašus: „Kai parskrenda, tai tiek laukiu, baisiausiai“
Kovo 17 d. TV3 Žinios. Gelbėtojai ruošia vaikus vasarai: moko, kaip gelbėti skęstantį
Kovo 17 d. TV3 Žinios. Atskleista, kodėl olimpinė vicečempionė Banevič padarė pertrauką ir kada ji baigsis
Kovo 17 d. TV3 Žinios. Su devynaukštyje apsistojusiu didžiuoju apuoku gyventojai sako susigyvenę: „Žmonos kitą sykį ne tiek ūkauja“
Kovo 17 d. TV3 Žinios. Aiškėja daugiau detalių apie sulaikytą kriptovaliutų nusikaltėlį lietuvį: dirbo su Rusija ir Šiaurės Korėja
Kovo 17 d. TV3 Žinios. Vis daugiau nepilnamečių tampa seksualinio smurto aukomis: nusikaltimai atliekami internete
Kovo 17 d. TV3 Žinios. Trumpo pareiškimai kelia sumaištį visame pasaulyje: atvirai kalba apie Grenlandijos aneksiją
Kovo 17 d. TV3 Žinios. Aukso kaina pasiekė rekordines aukštumas: perka ir investuotojai, ir sąmokslo teoretikai
Kovo 17 d. TV3 Žinios. Trūkstant lėšų gynybos finansavimui svarsto, ką apkarpyti: savivaldas ar biurokratinį aparatą
Kovo 17 d. TV3 Žinios. Kauno komunalininkai sudarė „juodąjį“ sąrašą: šimtai vietų, kuriose nebebus galima stovėti
Kovo 17 d. TV3 Žinios. Joniškyje vykusius mero rinkimus gyventojai vadina pasipinigavimu: „Neskyrė ir vis tiek pabėgo“
Kovo 17 d. TV3 Žinios. Pristato ypatingą muziejų: čia galite pasidaryti išskirtinę vizą
Kovo 17 d. TV3 Žinios. Vis daugiau lietuvių plūsta į miškus – ieško įspūdingo trofėjaus
REKLAMA
Romos metro - tai kažkoks košmaras ir man buvo.
Visą dieną piniginę nešiojaus kuprinėlėje, o ta priekyje, ant krūtinės. Vakarop nusipirkom kažkokių užkandžių, rankos užimtos, patingėjau segioti, tai į šoninę kišenę metro stotyje įsidėjau.
O malaletka kokių 12-15 m. matyt stebėjo ir pamatė. Belipant į metro tik taukšt keliu į mano kelėną, ale netyčia. Įlipam abu, tas stoviprie durų, bet jaučiu, kad kažkas ne taip. Kitoj stotelėj išdumia kaip akis išdegęs, ir tada supratau. Į kišenę, o piniginės su debet kortele ir 100 eur - nebėra. Atsisuku į giminaičius, draugus - tie viską suprato.
Bet už jų pamačiau du kačiokus, irgi keistus. Manau, kažkaip, kad ten buvo malalietkos apsauga, jei ką.
Čia gi tv3 žinios, vėl gąsdina. Keliaukite sau į sveikatą, nu aišku piniginės nepalikite ant šaligatvio, stogo, nepradėkite demonstruoti savo turtų, mokėkite derėtis, angliškai nh nesiuntinėkite ie viskas bus gerai. Nuo gegužės keliaujame Turkija, Ispanija, Graikija, Egiptas, dabar pradėjome su auto,Afrikoje baigiame apvažiuoti Tunisą, toliai alžyras, Nigerija, nieko baisaus nėra, tokį melą, briedą čia piešia, melas, čia kažkoks susidaro įspūdis užsakymas, kad mol varykit į tą sušiktą Palangą, kad tie erkės, vargšai Ale verslininkai paskutinius grašius iščiulptų. Nebijokit, varykit į užsienį, čia kai kur 2 o kai kur 3kartus pigiau, viskas įdomiau, niekas čia nevagia, o kaip tik legaliai Palangoj verslininkai iš vilios kur kas daugiau.
Dar kartu ir ID kortelę pavogė, tai kitoj stotelėj ir mes išlipom, gerai, kad kažkokioj aikštėj "karabinierius" suradom, surašė protokolą kažkokį.
Kadangi keliavom į Italiją iš Paryžiaus, tai iš vakaro jau pranešėm Lietuvos ambasadai Paryžiuje. Ten užsiprašė nuotraukos, kuri greta esančiam prekybcentry kainavo 5 еur. Gerai, kad ne vienas buvau. Išdavė laikiną dokumentą grįžimui į Vilnių.
Todėl manau, kad tiesiog būtina kažkur turėti pasislėpus grynųjų, gal į batą įsidėti. Jei keliautum vienas ir apvogtų - uhh. Ir reikia žinoti ambasadas, policijos skyrius, kad nelaimės atveju žinot, kur kreiptis.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų