Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Sos!!! kuo skubiausia pagalba komentatoriui Viačiaslav Riabovui.
Komentatoriau Barbara,nemeluokite!Gyvenu Vokietijoje 22metus.Nėra taip, kaip čia rašote.Jokių privalomų mokesčių nėra!Jeigu žmogus nenori, kad kas mėnedį iš atlyginimo atskaičiuotų reikiamą procentą bažnyčiai, turi raštu prašymą pateikti į miesto savivaldybę.Tuomet gauni atleidimą nuo bažnytinio mokesčio.Nėra taip, kaip jūs rašote, kad mokant pastoviai kas mėnesį bažnytinį mokestį nebereikia mokėti laidotuvių metu.Tas nuosaikus mokėjimas neturi jokios reikšmės,nes atėjus laikui turėti reikalų su bažnyčia kunigui vistiek turi apsimokėti už visas atliktas apeigas ir patarnavimus.Ten kvaili tikintieji moka du kartus.Todėl šiandien Vokietijoje taip pat žmonės kreipiasi su prašymais į Savivaldybes dėl atsisakymo toliau mokėti bažnytinį mokestį iš atlyginimo.Nereikia meluoti, taip nėra, kaip jūs rašote, nes tai teko susidurti ne vieną kartą ir ne vienoje parapijoje.Mano šeimos nariai seniai atsisakė tokius mokesčius mokėti.Darbe kolegos taip pat nemoka, o vadovas išgirdęs apie tai net nusijuokė sakydamas: ar dar yra tokių žmonių, kurie meta pinigus tuščiai į nieką.Pagarbei
Užsakomasis kunigų straipsnis. Reikia kažkaip save reabilituoti. Autorei Julijai reikėtų pasidomėti kaip kunigai gyvena, su kuo gyvena, kokius turtus turi, kaip švenčia šventes. Bjauru...Sakau ne iš piršto laužtas temas, o iš praktikos. Beje ir apie straipsnyje minimus.
Autorei palinkėjimai arba rašote įvairiapusiškai , arba nerašykite. Jei tai užsakymas, turėkit drąsos.
Autorei palinkėjimai arba rašote įvairiapusiškai , arba nerašykite. Jei tai užsakymas, turėkit drąsos.
Liekkainuojakrikstinosvilma
Yra visokių žmonių, taip ir kunigų. Man pasisekė, mūsų Kunigas iš didžiosios raidės, iš pašaukimo ir niekada nenuskriaua savo parapijiečių, jei daugiau duodi, tai dar pasako, kad per daug. Deja, esu susidūrus ir su tokiais, kai ir sumą nemažą pasako ir pareikalauja.
Įdomiausia,kai užpuola negandos,ligos visi suka į bažnyčią,ieškoti nusiraminimo.Kai viskas gerai,tai pamirštama,dargi komentuojamas negatyvas.,negerai.ir kaskart uzvedama kalba apie aukojimus.Kiek noriu tiek aukoju ir ne mūsų reikalas,kaip tvarkosi su aukomis kunigai.Teko skaityti,kaip senatvėje kunigui nereikėjo aukų ,buvo per tarnyba apie senatve pagalvojęs ir finansiškai susitvarkęs.Pagarba.
Cia kaip anekdote:Kunigelis turi tik du kiausinius,tad juos prarasti bijodamas kvieciasi davatkele.....o jai uz prieziura ir paglostyma reikia juk moketi......
ar gali būti,kad Nidoj vasaros savaitgalį už vestuves 3000 reikia mokėt?Sakė žmogus,bet kažkaip nepatikėjau.Negi tiek daug prašo?Gal kam teko susidurt?
@Klausimas
Tokius suėmus komentarus pasilikti reikėtų sau,o ne rašinėti.
Nu kaip nepasako mire senelis tada tikrai buvo sunku ir uz misias teta padeve 50 litu o kunigas sako ar jus juokaujate net proskos neateis zvakiu uzdekti uz tokia suma tai kaip suprasti kiek gali tiek aukoji deje taip nera nors sventa vieta
@Kristina
Kiekvienas pagalvoja apie paskutinę kelionę ir turi sutaupęs atitinkamą sumą,taigi visi žinome kiek ir kaip ir nereikia čia plepėti.
vieni lovius naudoja vazinejant pas rinkejus, kiti pas parapijiecius ! Nagi kuras ir islaidos dideja
REKLAMA
REKLAMA
Keičiasi ir bažnyčia: kunigai pasakė, kas vyksta su kainomis ir kiek dabar žmonės aukoja