Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Siūlau BOIKOTUOTI tokias bilietų pardavimo platformas. Juolab, kad ir teatras visiškai nusivažiavo. Kai nebeliks Vaitkaus, Masalskio ir Varno, bus padėtas galutinis taškas.
visus tuos binarus nebinarus reikia kuo greiciau uzdaryti i psichiatrines ligonines...
O galima pasirinkti kad man 163 metai ir pritaikyti super senjoro nuolaidą? Ir Šiaip, aš gal nei moteris, nei vyras, nei tas nebinarinis. Aš kadangi sportuoju, save identifikuoju kaip Tankas/Kamazas - duokit man tokį pasirinkimą. Ligoniai... :)
Tai jei simtas lyciu, tai dabar visas reikia surasyti? O tos abreviaturos reiskia, kad siandien su ozka, rytoj su zebru, o po ro su drambliu?
Kas eina su Dievu, o kas eina su šėtonu … kiekvieno pasirinkimas. Mūsų protėviai kapuose vartosi nuo to kas darosi ant Marijos žemės
Vakar mačiau tokį nebinarinį Kauno autobusų stotyje,tai taip varė svo bulkas suspaudęs,kad gražu žiūrėti,jau iš tolo matosi,kad nebinarinis,nes bulkos jau tokios matyt iškilusios,kad net žingsnio normalaus žengt negali
@Cekauna Zosė Gal ka tik parurytas
tai nebinarinis nori sėdėti per vidurį - iš vienos pusės moteris, iš kitos pusės vyras? Pats nežino, kuo jis tą valandą bus ir kas jam bus šlykštus? Ar kaip čia? Ko gero net psichiatrai nesupranta...
Dar įdomus klausimas- kodėl perkant bilietus, klausiama lyties? Ar vietos teatre kuo nors skiriasi? Ar žmones nori susodinti kaip baliuj- vyras, moteris, vyras, nebinarinis ir t.t.? Pradėjo kišti šitą klausimą į visas anketas, nors atsakymas į jį neturi jokio ryšio su apklausos tikslais. Lyties klausimas per daug akcentuojamas ir kišamas, kur papuola.
man girtam kazkas kystelejo pimpala i analine anga.ir dabar persti-matyt kokiu ligu uznese....as nebinarinis.tai patarkite kur kreiptis-ar pas diedu praktologa,ar pas bobu ginekologa???
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų