Moteris pasakojo, kad mokslas vyksta kaip įprastą darbo dieną, o vaikams labai patinka ši naujovė.
Anot Ingos, visas mokymosi procesas vyksta kaip įprastai mokykloje, tačiau karantino metu, vaikai mokosi savo kambariuose: „Pamokos trunka 45 minutes. Per jas vaikai ir mokytojai susijungia į bendrą telekonferenciją. Mokytoja išdėsto naują dalyką, tada visi kartu aiškinasi ir diskutuoja. Vėliau atskirai sprendžia uždavinius, rezultatus siunčia elektroniniu paštu. Yra ir įprastos pertraukėlės tarp pamokų ir namų darbai.“
Moteris džiaugėsi, kad mokymosi nuotoliniu būdų parūpino mokykla, kurią lanko jos vaikai. „Nenutrūkstamu mokslu pasirūpino mūsų mokykla, todėl vaikai ir toliau mokosi, sprendžia testus, aiškinasi užduotis, konsultuojasi bei ruošia namų darbus“, – šypteli Inga.
Inga neslėpė, kad jos vaikams labai patinka mokytis, todėl labai smagu išbandyti mokslą virtualiai: „Jiems labai smagu. Smagu išbandyti tokią naujieną, smagu bendrauti su klasės draugais, o ir iki mokyklos nereikia važiuoti. Viskas vyksta patogiai namuose. Mūsų vaikai visada stropiai ir atsakingai mokosi, todėl jiems tai smagi naujovė.“
Tiesa, šiame mokymosi procese Inga pastebi tik pliusus. „Pliusų tikrai labai daug. Svarbiausia, kad nenutrūksta mokslo eiga, viskas vyksta įprastu ritmu, kiekvieną dieną, pamokų metu mokytoja išdėsto dalyką, visi drauge išsiaiškina. Taip pat sutaupo laiką, vaikams nereikia niekur važiuoti iš namų. Minusas būtų toks, kad reikia staigiai mokėti persiorientuoti iš realaus bendravimo į virtualų“, – pastebi moteris.
Kaip ir daugelis kitų šeimų, taip ir Stumbrai šiuo metu praleidžia daugiau laiko kartu: „Atsiranda daugiau laiko sau. Smagu atlikti tuos darbus, kuriems visada trūkdavo laiko: atlaisvint spintą nuo nereikalingų daiktų, sutvarkyti garažą ar tiesiog ilgiau pagulėti vonioje. Smagu, kad šeima gali kartu mėgautis ne tik pusryčiais, bet ir pietumis, vakariene bei kasdieniais pasivaikščiojimais gamtoje.“
Čaplinskas: koronavirusas pavojingesnis vyresnio amžiaus žmonėms: