Celofanas vijosi prokurorą prie teismo pastato ir viską filmavo. Kai jis priartėjo, prokuroras mostelėjo ranka ir A. Kandrotui iš rankų iškrito telefonas.
Celofanas pradėjo persekioti prokurorą ir kaltinti jį telefono ekrano sudaužymu. Prokuroras vėliau į A. Kandroto provokacijas nebereagavo.
Policijos atstovai naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad vakar apie 16 val. sulaukta pranešimo, kad Mickevičiaus gatvėje, prie teismo pastato, vyras pranešėjui išmušė iš rankų telefoną. A. Kandrotas medikų pagalbos atsisakė.
„Šiuo metu policijos pareigūnai tikslinasi įvykio aplinkybes“, – teigė policijos atstovai. Paaiškėjo, kad per e-policijos portalą buvo gautas ir antras pranešimas. Apie 18 val. vakaro dėl asmens netinkamo elgesio jau kreipėsi minėtas prokuroas. Jis teigė, kad buvo persekiojamas, filmuojamas, įžeidinėjamas.
Kauno apygardos prokuratūros 3-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Ovidijus Vasiliauskas naujienų portalui tv3.lt teigė, kad pareiškimą parašė dėl valstybės pareigūno terorizavimo: „Tai yra ilgalaikis reiškinys, per posėdžius tas vykdavo, o vakar buvo pabaiga visko. Per kiekvieną posėdį sulaukdavau provokacijų.“
Paklaustas dėl suduoto smūgio, prokuroras teigė, kad „kai tave griebia ar kažką daro iš nugaros, tai gaunasi reakcija“.
Prokuroro veiksmus aiškinsis Klaipėdos pareigūnai
Siekiant objektyvumo ir nešališkumo generalinės prokurorės Nidos Grunskienės iniciatyva medžiaga dėl rugsėjo 6 d. įvykio, kilusio tarp Kauno apygardos prokuratūros prokuroro Ovidijaus Vasiliausko ir kaltinamojo Antano Kandroto, aplinkybių patikslinimui ir sprendimo priėmimui perduota iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau-VPK) į Klaipėdos apskrities VPK.
N. Grunskienės pavedimu, Generalinės prokuratūros Vidaus tyrimų skyriui pavesta atlikti vidaus tyrimą ir pateikti išvadą dėl tarnybinio patikrinimo tikslingumo.