Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pirmokėliai ateina i mokyklą turėdami mokėti skaityti, skaičiuoti. Mokosi 12 metų ir per egzaminus paaiškėja kad mokyklą baigia beraščiai ir nemokėdami skaičiuoti... Gal ir po futbolo ar krepšinio praloštų varžybų reiktų rengti protestus ir keisti tasykles... Skamba kvailai ar ne? Bet, matyt, kai kam tai atrodo normalu.
Pamirskit žmonės sovietmetį. Kas jums darosi! Nelyginkim kas buvo iki 1991m ir dabar. Šiemet tikrai per skaudžios pritaikytos žirklės. Atnaujinta programa, vadovėlių kol kas nėra, mokytojai pensijinio amžiaus.....Kurioje vietoj belieka žinios.
Jus jauni gausiai susirinkit
Jus jauni gausiai susirinkit
Ir parodyt technokratam, kad su jaunimu privalo skaitytis.
mokytis reikia, dundukai - maniškis abiturientas ne tik, kad pastaruosius kelis metus daug skyrė laiko matematikai bet ir prieš egzaminus po 8 - 10 val kokias 2 savaites skyrė. Netgi važiuodavo į biblioteką nes atsiriboji nuo namiškių ir pagundų vis kokio sausainio eiti ieškoti, online keletą dienų praleido video-call su tokiais pačiais norinčiais gerai išlaikyti egzaminą klasiokais - persprendinėjo ankstesnių metų uždavinius ir ėjo per kursą, kad nei vienos baltos dėmės nebūtų. Bet nepakako paskutiam laiko gerai išspręsti, bet šiaip sako - turėtų būti gan aukštas balas. Pirma dalis 11 klasėje - max balų. Ir bėje - jis į mediciną nori stoti - matematikos jam nereik ir mažą stojamo balo dalį lemia. Ar jūs verktiniai taip pat dirbote?
35 procentai atitinka silpną ketvertuką dešimtbalėje sistemoje. Sovietmečiu toks įvertinimas būtų lygus dvejetui. Keistas jaunų žmonių mąstymas - su neigiamu įvertinimu jie svajoja apie studijas universitete!
@viena tokia Kai pakeičia išlaikymo ribą iš 9 taškų į 35 taškus tai tikrai aukšta kartelė:)
Nėra malonu net skaityt ir baisoka. Jau per 30+ metų supratom, kad vyresni, skurdžiau gyvenantys ar neįgalūs žmonės nėra reikalingi valdžiai, bet kad pergyventų paaugliai, jaunimas, tai jau, galimai yra tragėdija. Augom ir NET nežinojom partijos, jų darbų, o žinojom mokslus (visko turėjom!), laisvalaikį (šokom, dainavom, kūrėm), žaidėm kieme ir gyvenom. Vaikai nelaimingi (matomai ne visi), matosi verkiančių autobusuose Vilniuje, išbalę, lyg kas kankintų juos, nuleidusiom galvom.. Kodėl?!? Pinigai, pinigai, nervinė įtampa, o baigus mokyklą irgi nieks nelaukia. Ir kokia bus ateitis VISŲ?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų