„Pagavo koronavirusą ir mudu. Kai jau lyg ir išsikvėpė, jau nebe pandemija pasidarė. Nesunkiai ji mus sugriebė. Friedrich pradžioje išvis palaikė peršalimu. Aš nusprendžiau pasidaryti testą. Teigiamas. Na, ką gi.
Organizmas šoko gintis. Pakilo temperatūra – net minties nekilo jos mušti. Tai geriausia gynyba. Juolab, kad neaukšta – tik 38. Ir dar vienas simptomas – stiprus skrandžio rūgštingumas.
Tikriausiai kūnas nusprendė visus virusus virškinimo sistemoje pragaro ugnyje sudeginti. Gal ir gerai, bet kad jau labai rėmuo graužia. Permąsčiau visas savo liaudiškas priemones ir nusprendžiau išbandyti tai, apie ką jau seniai kalbu, bet dar nebuvo progos ant savęs išbandyti – žalių bulvių sultis.
Sutarkavau vieną, persunkiau, mažais gurkšniukais iš lėto išgėriau. Mažoka. Sutarkavau dar vieną, irgi iš lėto išgėriau. Viskas. Ramiai užmigau, o kitą rytą jau ir temperatūros nebėra, tik lengvas nuovargis.
Taip ir baigiasi mano koronavisruso istorija, tik saugau kitus, kad neužkrėsčiau, kol dar gal galiu užkrėsti“, – rašoma socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje „Mano žolelės“.
Kuo naudingos bulvių sultys?
„O bulvių sultys yra ne tik nuo sukilusio rūgštingumo, refliukso. Jos turi ir vitaminų ir mineralų. Liaudies medicinoje gelbsti ir nuo sąnarių problemų, mažina spaudimą, cholesterolį, gerina plaukų augimą, valo aknę.
Bet, kaip ir su visomis priemonėmis – vartoti su saiku. O pažaliavusios bulvės – visi žinome – nuodingos. Ir dar, jei jau sveikatai vartojame, tai tik iš tų ūkininkų, kurie kuo natūralesnėmis priemonėmis augina.
Geriausios, žinoma, savos bulvės. Mūsiškės jau pasibaigė, tai pirkome iš kaimyninio kaimo. Prasti metai, sakė ūkininkė. Daug bulvių karkvabalių lervos apgraužė.
O aš pagalvojau – gerai! Jei vabzdžiai graužia, tai man kokybės ženklas. Reiškia daržovė gera“, – rašoma socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje „Mano žolelės“.