„Visa visuomenė per šią pandemija patiria psichologinį spaudimą, o šeiminiuose santykiuose esantieji – stiprų stresą. Dėl koronaviruso šėlsmo pasaulyje daugės porų, kurių santykiai ir iki tol nebuvo geri, nebegalinčių būti kartu ir priverstų išsivaikščioti“, – sakė psichologijos mokslo daktaras.
Tačiau, pasak jo, šis rimtas išbandymas – susitelkimas, saugant save ir savo artimuosius psichologiškai tvirtiems žmonėms suteiks dar daugiau stiprybės, paskatins aktyviai siekti solidarumo jų šeimose.
„Rimti partneriai supranta, kad jie išties yra smarkiai priklausomi vienas nuo kito, privalo saugoti vienas kitą ir visą savo šeimą“, – pabrėžė P. Walschburgeris.
Ištisas dienas būti namuose dėl koronaviruso pandemijos priversti žmonės vien tik dėl to patiria papildomo streso, konstatuoja Berlyno laisvojo biopsichologijos universiteto profesorius Peteris Walschburgeris (Peteris Valšburgeris). „Visa visuomenė per šią pandemija patiria psichologinį spaudimą, o šeiminiuose santykiuose esantieji – stiprų stresą. Dėl koronaviruso šėlsmo pasaulyje daugės porų, kurių santykiai ir iki tol nebuvo geri, nebegalinčių būti kartu ir priverstų išsivaikščioti“, – sakė psichologijos mokslo daktaras. Tačiau, pasak jo, šis rimtas išbandymas – susitelkimas, saugant save ir savo artimuosius psichologiškai tvirtiems žmonėms suteiks dar daugiau stiprybės, paskatins aktyviai siekti solidarumo jų šeimose.