• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Ilgąjį savaitgalį, kaip ir daugelis lietuvių, leidome pajūryje – su orais ne itin pasisekė, bet dar labiau nedžiugino Šventosios pliaže pamatyti vaizdeliai. Kai kuriems žmonėms elementariai trūksta kultūros“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntę Giedrė ir Povilas iš Kauno.

„Ilgąjį savaitgalį, kaip ir daugelis lietuvių, leidome pajūryje – su orais ne itin pasisekė, bet dar labiau nedžiugino Šventosios pliaže pamatyti vaizdeliai. Kai kuriems žmonėms elementariai trūksta kultūros“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntę Giedrė ir Povilas iš Kauno.

REKLAMA

Nuostabus mūsų Lietuvos pajūris, nėra ką pridurti, bet kokie bjaurūs kai kurie poilsiautojai, net baisu. Po Joninių atėję į pliažą prisižiūrėjom tokių vaizdelių, kad net pykino.

Niekaip nesugebam išgyventi įpročio šiukšlinti, kur tik papuola – prispjaudyta saulėgrąžų lukštų, paliktos šiukšlės. Ar taip jau sunku einant prie jūros ir nešantis užkandžius pasiimti kokį atskirą maišelį šiukšlėms? Juk daug vietos neužima, bet, matyt, tokia kai kurių kultūra – po manęs nors ir tvanas.

Tiesa, žmonės palieka ne tik šiukšles, radom ir kažkieno paliktus apatinius, tiksliau moteriškas kelnaites. Naiviai tikimės, kad kažkam tiesiog iškrito iš krepšio, nes net nupurto pagalvojus apie kitus galimus scenarijus.

REKLAMA
REKLAMA

„Nenustebkite smėlyje radę dovanėlę“

Kopose irgi baisu, kas darosi – jos visos nudergtos, kai kurie net nepasivargina nueiti iki tualeto, savo reikalus atlieka paėję kelis žingsnius nuo visų. Jau nenustebintų net jei prispyrus dideliam reikalui bėga ne į tualetą, o į kopas. O paskui kažkas ten eina degintis...

REKLAMA

Išvis labiausiai šokiravo kaip elgiasi žmonės, ateinantys prie jūros su savo šunimis. Atėję pagulėti kur nors pliaže nenustebkite smėlyje radę dovanėlę – kai kurie šeimininkai vietoj to, kad surinktų šuns išmatas, užkasa smėlyje ir tiek.

Aš suprantu, kad gyvūnas toks jau padaras, kuriam reikia atlikti gamtinius reikalus, bet šeimininko pareiga yra surinkti tas jų paliktas krūveles, o ne koja apkasti smėliu. Kaip vaikams po tokių vaizdų leisti žaisti su smėliu? Tai elementariai nehigieniška, šlykštu iki negalėjimo.

REKLAMA
REKLAMA

Turim tokį puikų pajūrį Lietuvoje, bet kodėl nesugebam juo rūpintis ir po savęs palikti taip, kad po mūsų kitiems nebūtų šlykštu tiestis rankšluostį pliaže ar kopose? Elgiamės kaip kokie kiaulės, nors ir jos turbūt po savęs paliktų viską tvarkingiau nei kai kurie žmonės.

Menkas malonumas ateiti į pajūrį po tokių vaizdų, gal kažkaip jau laikas pradėti pagalvoti ne tik apie save, bet ir kitus, nebebūkim savanaudžiai gyvuliai, būkim žmonės.

Autoriai: Giedrė ir Povilas

žemas,kaimietukų,mužikų lygis.... Bet,ką daryti,jei nėra pakankamai tualetų nei Palangoj, nei Šventojoje???? Įdomu,kur nusės mokestis už automomobilių statymą????? Jau per daug padaryta,kad mokoma....
Lietuvius kaip ir rusų burliokus atskirsi visur, nereikia miauksėt išlaužtais straipsniais. Kur šiko, ten paliko. Jūrmaloj motina storio kaip trys peniukšlės pasidėjus poką sasiskų ir degtinės butelį vyreliui rėkia vaikui EIK MYŽT Į JŪRĄ! Tualetas viešas už 100 m.
Šunys pliaže tampa tikrai nebenormalu. Juodkrantėje jau irgi tas pats. Štai šiandien atlėkė šunėkas ant kaimynystėje patiestų užtiesalų kur ilsėjosi graži šeimyna su trimis mažais vaikais, per visus peršnerkštė,
apmindė. Nors per garsiakalbius pastoviai įspėja, bet kas iš to,tik tie rėkaliojimai rimtį trukdo iki krūpčiojimo, bet kam skirta tiems vienodai. Matyt reikėtų tokių baudų kaip Naujojoje Zelandijoje.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų